Svetry do zimního šatníku

3 typy svetrů, které vám v zimním šatníku nesmí chybět

Zima je tady v plné své parádě. Ještě sice nezačalo hekticky sněžit, ale chladné dny už dorazily na konci října, kdy přišly zejména s nepříjemnou vichřicí, která lámala větve a stromy. Podzim se zkrátka nesl ve znamení poměrně chladného počasí. Pokud jste si však ještě nezačali kupovat zimní oblečení, je načase s tím začít. Pojďme se podívat na kousky, které rozhodně nesmí chybět ve vašem šatníku během zimy. Nebudeme si však zmiňovat dříny nebo mikiny, ale zaměříme se na svetry, kterých je nyní v obchodech habaděj. Je těžké z nich vybrat ty nejlepší a nejmodernější.

Každá sezona přináší do módního světa celou řadu zajímavých kousků, nad kterými se často pozastavíme. Přece jenom některé kousky se vrací z minulosti, jiné jsou zcela nové, ale zajímavě sešité. Například nyní se udivujeme takovému množství svetrů, z něhož si nemůžeme vybrat ty, které si koupíme a odneseme domů. Pojďme si proto říct tři střihy svetrů, které bychom si měli koupit, protože nám v zimním šatníku nesmí chybět.

1) Svetry pod zadek

Během letošní zimy si musíme koupit svetry, které nám budou velikostně až pod zadek. Je to zkrátka jakýsi hit, který se projevil nejen u svetrů, ale taky i u mikin. Mikiny však nyní vypusťme z hlavy a soustřeďme se hlavně na svetry, které mají být délkově opravdu až pod zadek. Ochrání nám záda, takže se lehce nenachladíme. Kombinujte je s klasickými džíny, nikoliv s punčocháči, které vás zrovna dvakrát nezahřejí.

2) Svetry s kapucí

Mikiny s kapucí, které jsou bez zapínání a až pod zadek, se staly poměrně populární. A právě od tohoto trendu se nám taky odpíchnul i svetr, který najdeme v mnoha obchodech taky s kapucí a hlavně taky délkově až pod zadek – jo a taky se nezapíná. Jedná se tedy o jakýsi kardigan, k němuž je nutností mít kapuci.

3) Pletené roláky

A samozřejmostí během letošní zimy jsou pletené roláky, které najdeme v obchodech už od letošního podzimu. Roláky budou skutečně aktuálním trendem, bez kterého bychom byli takzvaně nahraní. Pokud se chceme perfektně zahřát, měli bychom sáhnout právě po tomto kousku oblečení.

You may also like...