5 tipů, kam si zajet na výročí nebo na narozeniny

5 tipů, kam si zajet na výročí nebo na narozeniny 

Blíží se vaše výročí svatby, nebo má vaše drahá polovička narozeniny, a vy přemýšlíte o tom, kam se vydat a jaký program si nachystat? Projděte si naše tipy.  

Wellness je odpočinek pro oba 

Sice tento dárek dostane vaše polovička, užijete si jej ale oba dva. Wellness pobyty pro dva jsou skvělý tip na obdarování při výročí, narozeninách, nebo jako vánoční dárek. Privátní wellness zajišťuje dostatek soukromí, masáže vám dovolí se uvolnit a užít si příjemný zážitek.  

Eurovíkend? Zkuste to 

Vydejte se do některého z evropských měst, kam se vaše drahá polovička vždy přála podívat. Sehnat letenky je dnes velmi snadné, pomocí srovnávačů ubytování si objednáte i hotel. Jeden eurovíkend vám dovolí nahlédnout pod pokličku městům, do kterých jste se dosud nemohli podívat. Mimo letní sezónu jsou navíc ceny velmi příznivé.  

Romantika a pohoda na chalupě 

Nechce se vám „cajdat“ do zahraničí? Objednejte si víkendový pobyt na chalupě. Užijete si pohodu u krbu, zažijete romantiku vesnických chalup, načerpáte sílu z přírody. Podle ročního období si navíc můžete v lese a na louce nasbírat trochu hub, šípků, nebo třeba smrkových výhonků.  

Jeden den stačí 

Na jednodenní výlet vám bude stačit navštívit místo do 200 kilometrů od vašeho bydliště. Vydejte se třeba na Stezku Valaška v Beskydech, navštivte most a Stezku v oblacích na Dolní Moravě, nebo se vydejte toulat Šumavou. Užijte si společné chvíle v přírodě.  

Za delikatesami 

Nechcete se plahočit po horách a slavný den vaší drahé polovičky si raději užijete s úsměvem a plným břichem? Vydejte se do oblíbené restaurace, nebo si v okolí vyhledejte to, co vám chutná. Zajděte si na sushi, dopřejte si pořádný steak, indickou restauraci, nebo milované veganské jídlo. Večer se přesuňte do kavárny, nebo do hookah baru s vodními dýmkami.  

Už víte, kam to bude? 

You may also like...