Čtyři černé kousky

Čtyři černé kousky, které mají i přes zákazy zelenou

Chladné pochmurné dny se každým rokem nesou ve znamení černé barvy. Jenže letos se černá barva nějak vytratila z každodenních šatníků. Dokonce ani zimní kolekce v sobě neskrývají žádné zimní kousky, po černých kabátech není vidu ani slechu. Kde se černá ztratila? Milovníci černé barvy se na pozdní podzim těšili z jednoho prostého důvodu, a sice že budou moct nosit černou barvu, jenže pokud není v módních kolekcích, kde potom je?

Pravdou je, že letošní zimní kolekce nejsou vůbec o černé barvě, dokonce ani o té bílé barvě. Černobílá kombinace se nějak vytratila ze světa, i když se jedná o nadčasovou kombinaci. Černou barvu vystřídaly jiné tmavé odstíny, jako je barva bordó, khaki nebo tmavě modrá. Právě tyto barvy najdete v kolekcích v opravdu hojném množství.

Černá se letos zkrátka nenosí, i když existují čtyři kousky, které je možné nosit, i když má černá barva takzvanou stopku. Milovníci černé nezoufejte.

1) Kozačky nad kolena

Letos se ve velkém nosí kozačky nad kolena. Jsou opravdu unikátní, vkusné a sluší naprosto každé ženě. Pozor si musí dávat jen ženy menšího vzrůstu, které musí mít kozačky nad kolena s podpatky, jinak dojde k jejich optickému zmenšení. Právě tento kousek je možné nosit v černé barvě, ideálně k pleteným šatům.

2) Klobouk

Klobouky ani letos nevyšly z módy. Sice se nosí hlavně bordó klobouky nebo klobouky v khaki barvě, ale stále si najdete místo ve sbírce i pro věčně elegantní černý klobouk, který má maximálně jemnou dřevěnou brož na svém pásku.

3) Kapitánky

Letos vedou pokrývky hlavy. Kdo ji nemá, jako kdyby nebyl. Vede zejména takzvaná kapitánka, což je oblíbená a krásná čepice podobající se typické kapitánské čepici. V současné době ji lze zakoupit zejména v černé barvě.

4) Mokasíny

Lesklé mokasíny, to je oč tu běží. Mokasíny jsou další retro kousek v pořadí, který si získal každou ženu. Mohou se samozřejmě nosit v mnoha barvách, ale tou nejkrásnější je rozhodně černá barva, díky níž se mokasíny hodí ke všemu.

You may also like...