overal

I letos pofrčí overaly

Overal je velice zvláštní kousek v našich šatnících. Stávají se stálicí v našich šatnících a pro jejich velkou škálu využití si získávají i ty největší odpůrce. Pokud tápete v trendech a chcete si nechat doporučit, co bude letos cool, pak je tento článek právě pro vás.

Pokud chcete vyrazit na procházku, nebo vyrazit horkém letním dni jen tak do města a nevíte co na sebe, overal bude tou pravou volbou. Overaly ale mají i širší uplatnění, hodí se i na slavnostnější události, párty a večírky. Stačí si ho pouze obléct, doladit vhodnými jednoduchými doplňky, podpatky, sandálky a můžete vyrazit do víru velkoměsta. Než si svůj nový kousek šatníku opatříte, promyslete, kam v něm budete nejčastěji vyrážet. Pokud chcete vytvořit elegantní a chiclook do kanceláře, poohlédněte se po jednobarevných overalech v neutrálních barvách. Jestliže se chystáte na dovolenou, můžete si dovolit vybrat veselejší a výraznější barvy.

Letošním hitem jsou overaly typu pracovní kombinéza. Pokud se vám nezdá dost ženský, zkuste u něj ohrnout rukávy, porozepnout zip a nechat vykouknout krajkovou podprsenku. Říkáte si, že se nehodí pro vaši postavu? Stačí si vybrat jen ten správný. Pokud máte štíhlé nohy, vyberte si overal s úzkými nohavicemi. Pokud se naopak pyšníte výstavním hrudníkem, zvolte top overal s výstřihem. Máte pár kilo navíc? Vždy noste overal s páskem. Čeká vás v overalu dlouhý den v kanceláři, oblečte k němu jednoduché sako a lodičky s nízkým podpatkem. Transformace v party look jde pak velmi snadno. Sako vyměňte za masivní šperk a obujte lodičky na vyšším podpatku a je to.

You may also like...