Jaké občerstvení a nápoje podávat na akci zvané baby shower?

Jaké občerstvení a nápoje podávat na akci zvané baby shower?

Pokud máte ve svém okolí nastávající maminku, pravděpodobně vám do rukou přišlo pozvání na akci zvanou baby shower. Akce je mezi nastávajícími maminkami aktuálně velice oblíbená a populární, i když se jedná o typickou americkou akci, která má oslavovat přechod ženy na matku a která má zároveň oslavovat narození miminka. Pokud patříte k lidem, kteří mají ve svém okolí nastávající maminku, možná jí chcete touto akcí udělat radost. Ať už je to tak nebo jste jen hostem, nabízí se otázka, jaké občerstvení a nápoje se budou na takové akci podávat. 

Přece jenom baby shower není typická akce, na které by se mohl popíjet alkohol. Samozřejmě alkohol mohou popíjet ostatní hosté vyjma nastávající maminky, ale nehodí se to. A tak se hosté i pořádající ptají, co se na takovém večírku vlastně podává a jestli je třeba donést i jiný dort, než je ten plenkový dort. 

Co se bude podávat na akci zvané baby shower

Co se týče občerstvení, obvykle se podávají jednohubky nebo klasické chlebíčky. To je ostatně na vás, pro co se rozhodnete. Pokud to budete mít ve velkém duchu, připravte také mísu čerstvé zeleniny nebo ovoce, servírujte lahodnou omáčku, která k tomuto bude patřit. Nebo klidně nachystejte i nachos s nejrůznějšími omáčkami či sýry a ořechy, jež neurazí. 

Jaké nápoje se budou podávat?

Jak jsme zmínili, na takové akci se nehodí pít alkoholické nápoje. Pokud však chcete mít na akci víno, volte nealkoholické provedení. Ideálními nápoji jsou nejrůznější limonády, které se servírují ve vtipných a nevšedních lahvičkách. 

A bude i dort

Na večírky pro nastávající maminky se nosí zásadně plenkové dorty, které jsou unikátními a skvělými dárky stejně jako sady na otisk nožiček a ručiček. Na takových akcích se však nesetkáte jenom s plenkovými dorty, ale také s klasickými dorty. Dort by rozhodně neměl na takové oslavě chybět, proto na něj nezapomeňte. Ideálně, ať se nese v duchu večírku.

You may also like...