Bytové doplňky

Toto jsou bytové doplňky, které nesmíte doma postrádat

Při zařizování domácnosti dbáte hlavně na to, ať je vaše domácnost dle aktuálních módních trendů. Snažíte se kupovat všechen nábytek či doplňky dle aktuálních módních trendů, snažíte se vše perfektně kombinovat do barev, protože jenom tak víte, že dosáhnete moderní domácnosti. Pokud si však lámete hlavu nad tím, jaké bytové doplňky byste si aktuálně měli koupit, přinášíme vám pár tipů.

Samozřejmě kategorie „bytové doplňky“ je obrovsky široká, je rozmanitá. Existuje hned několik kousků, které stojí za zakoupení. Abyste však nepřišli jenom díky bytovým doplňkům na mizinu, našli jsme pro vás pár doplňků, které skutečně nesmíte postrádat. Víte, o jakých doplňcích mluvíme?

• Chlupaté polštářky

K těm nejvíce moderním doplňkům se řadí chlupaté polštářky. Je to skutečně krásný, měkký doplněk, který si zamilujete. Většinou si je lidé kupují v šedé, v bílé nebo ve světle růžové barvě, což schvalujeme, protože právě tyto barvy jsou aktuálně moderní. Neuděláte ani špatně, pokud si takový polštářek koupíte v tmavě zelené, luxusní barvě.

• Kožešinky

Aktuálně frčí taky kožešinky, které se pokládají většinou na pohovku nebo pod pohovku. Taky se často dávají na jídelní židle jako hezké doladění, pokládáme si je i k posteli, abychom vždy po probuzení stoupli do měkkého a teplého.

• Dózy, karafy, vázy

Taky jsou velice moderní i dózy, karafy či vázy, které se dávají na stůl a do nichž se většinou vkládá umělá květina nebo oblíbený eukalyptus, který si koupíte snad v každém květinářství. Mimochodem tato zeleň je krásná i suchá! Proto ji neváhejte, když vám trochu oschne. Až začnou opadávat lístky skutečně hojně, teprve pak se zamyslete nad tím, jestli není načase koupit jinou, živou a čerstvou zeleň.

• Zlaté, měděné doplňky

Pro někoho je to kýč, pro jiného je to comeback – vrátily se do módy opět věci, které jsou zlaté nebo měděné. Nejen, že se vrátily oblíbené skleničky se zlatým lemováním, ale taky se vrátily i velice oblíbené plechové tácy, které slouží vážně jenom jako dekorace.

You may also like...