Rolák ve větší velikosti

Když svetry, tak s rolákem a ve větší velikosti

Pokud sledujete aktuální módní svět, určitě jste víc jak potěšeni. Zimní kolekce nám totiž doslova lichotí a přeje! Najdeme v ní totiž takové kousky, které jsou poměrně velké, které nejsou nijak těsné ani upnuté. Dalo by se říct, že móda nám dokonce přeje a schvaluje nám to, že jsme se přes vánoční svátky narvali k prasknutí a díky tomu jsme přibrali dalších deset kilo. Nabraná kila totiž skutečně lehce zamaskujeme, a to hlavně velkými svetry.

Zima bez svetrů by nebyla zimou. V zimě jsou skutečně svetry to jediné, co nás v kombinaci se zimní bundou či kabátem ochrání před chladem. Každý by měl mít svetru hotovou zásobu. Pojďme si říct, jak by měly vypadat svetry, které si koupíme nyní!

1) Měly by být velké

Současné svetry jsou populární hlavně tehdy, kdy jsou velké. Většinou se velké už prodávají, ale pokud je vám vaše velikost příliš upnutá, nebojte se sáhnout po té větší velikosti. Pěkně ať jsou svetry volné, nemusí být ani u pasu stažené, klidně si je zakasejte.

2) Měly by být barevné

Zimní kolekce se většinou nesly v poměrně neutrálních barvách. Je skutečně skvělé, že se do zimní kolekce protlačily i barevné svetry. Nyní je dokonce podmínkou takové barevné svetry mít! Nejvíce frčí červená barva, ale nepohrdejte ani královsky modrou barvou nebo hořčicově žlutou barvou.

3) Měly by mít rolák

Aktuálně frčí i svetry s roláky. Pokud se rozhodnete koupit si velký barevný svetr, tak se nejdříve poohlédněte po tom, který má rolák. Roláky jsou obecně velice populární a měli by je mít jak pánové, tak i ženy.

4) Měly by mít rozšířené rukávy

Moderní svetry jsou i ty, které mají rozšířené rukávy. Většinou jsou buď celé do zvonu, nebo jsou svetry rozšířené s tím, že u zápěstí jsou upnuté. Tyto rozšířené rukávy najdete dnes takřka na každém svetru – většinou jsou tyto svetry však rozprodané, proto se vždy snažte být v obchodech první.

You may also like...