Kolik stojí ojeté Bugatii Chiron?

Ve světě automobilů se toho tolik děje! Pokud jste nadšencem do vozidel, hlavně do těch rychlých, moc dobře víte, co se v tomto světě děje za zajímavé zvraty. Například nyní se dostalo do prodeje ojeté Bugatti Chiron. Je to však poměrně zajímavá koupě – nebo spíše nabídka. Bugatti Chiron obvykle máte doma do několika let, kdy stojí 70 milionů, ale pokud si koupíte toto ojeté, zaplatíte o dost víc, ale na druhou stranu ho budete mít doma klidně už během zítřejšího dne. Jak je to možné?

Aktuálně se totiž prodává zánovní automobil této značky a tohoto modelu. Jedná se o ojetinu, která se aktuálně prodává za zhruba 107 milionů korun. Je to tedy o více jak třicet milionů více, než kolik byste zaplatili při koupi zcela nového Bugatti Chiron. Jen jediný rozdíl je v tom, že skutečně budete mít ten ojetý během zítřejšího dne v garáži, ale na ten nový byste čekali opravdu několik let. Majitel ojeté podoby tohoto vozu si účtuje tolik milionů navíc jenom proto, že „předběhnete frontu“.

Některým autům ceny rostou s jejich stářím

Pokud se zajímáte o svět automobilů, moc dobře víte, že čím starší auto je, tím menší má hodnotu, jenže pokud se vám dostane do garáže auto, na které se průměrně čeká ne několik dnů či měsíců, ale rovnou několik let, je to trochu jiná situace. Jelikož chcete vždycky takové auto ihned, rádi si připlatíte i třicet milionů korun, jak je tomu například u tohoto Bugatti Chiron.

Více informací o Bugatti Chiron:

Toto auto je známé hlavně pod označením „nejnovější hypersport“, který má na starosti francouzsý´ký výrobce. Jedná se o nástupce nejrychlejšího auta světa, jímž byl Veyron. Potencionálně se jedná o nejrychlejší auto světa. V průměru za něj zaplatíte kolem 70 milionů korun, což rozhodně není málo. Čeká se na něj skutečně roky, proto se opravdu najdou i takoví blázni, kteří si několik desítek milionů připlatí, aby tento vůz, který se označuje za nejrychlejší, měli ihned ve své garáži.

You may also like...