Kabelky pro hřích

Kvůli jakým kabelkám se aktuálně vyplatí zhřešit?

Móda se mění takřka denně. Nejvíce nových kousků přichází začátkem nové sezony. Vždy se nejdříve potkáme s výprodeji, které jsou nutné hlavně z toho důvodu, že se potřebuje udělat místo pro novou kolekci. A pak s příchodem nové kolekce se setkáme s hromadou nových módních kousků. Příchod zimy nám donesl do obchodních domů oblečení hlavně v bordó, v hořčicově žluté a v khaki barvě, ale taky vede šedá barvička, s níž se setkáme hlavně u kabátů. Pokud se však sháníte hlavně po kabelkách, přinášíme vám pár tipů na kabelky, kvůli kterým se vyplatí zhřešit.

Kabelky jsou samozřejmostí dámského šatníku. Každá žena by měla mít jednu velkou kabelku, která se hodí do práce nebo na nákupy, dále by měla mít minimálně jedno psaníčko pro společenské večery a pak samozřejmě nějakou kabelku přes rameno, která je zkrátka povinnou výbavou.

Nyní se však v obchodech vyskytují kabelky, které by měla mít každá žena ve svém šatníku. Pojďme si tyto kousky zmínit, ať je jednoznačně nepřehlédneme a ať je bez rozmyslu koupíme.

Kytičky jedou!

Jistě jste si všimli, že aktuálně jedou kytičky. Setkáváme se s nimi na kabátech, ale taky na botách či na mikinách nebo džínech. A taky se s nimi setkáme i na kabelkách. Kabelky zkrátka bez kytiček nemohou být! Nekupujte si však kabelku s kytičkami velkou, ale sáhněte po té malé kulaté, kterou koupíte například v obchodech značky ZARA nebo Reserved.

Velice elegantní kousky mají nyní k dispozici taky v obchodech značky House, kde najdete taky elegantní kabelky s kytičkami, které mají například řetěz místo klasického popruhu.

Už máte svůj vlastní batoh?

I když se nejedná přímo o kabelku, tak přesto to zmíníme – batohy jsou totiž aktuální hit, který je mnohem hezčí než taková kabelka. Pokud se rozhodnete pro koupit batohu, nikdy nebudete litovat. Už žádné nošení věcí v rukou! Do batohu se vám vleze přece všechno. Nemusíte si kupovat batoh jako do školy, ale stačí si koupit nějakou elegantní podobu, kterou najdete opravdu všude.

You may also like...