Stylové doplňky na zimu, které vás zahřejí

Letošní podzim patří minikabelkám. Víte proč?

Ještě nedávno jste na ulicích světových metropolí potkávali především ženy s velkými oversize kabelkami, do kterých se jim kromě všech potřebných věc bez problému vešel i menší nákup. To je ale již minulost. Teď přicházejí na řadu minikabelky, tedy malé kabelky, do kterých se vám vejde jen to nejpotřebnější, peněženka, mobilní telefon, kapesníčky, klíče, případně nejnutnější kosmetika. Většina žen se jich zbytečně poněkud obává, a tak vám dnes přinášíme několik důvodů, proč je minikabelka tou správnou volbou i pro vás.

Praktičnost i pohodlnost

Jednou z velkých výhod malých kabelek je pohodlnost. Tyto kabelky bývají většinou vybaveny praktickým delším popruhem či řetízkem, který umožňuje jejich nošení nejen klasicky přes rameno, ale i křížem. Už tedy nebudete muset řešit, co s kabelkou, když máte plné ruce jiných tašek či dětí a klasická kabelka vám v takovém případě neustále sklouzávala z ramena. Navíc jsou malé kabelky nošené křížem i bezpečnější. Případnému zloději totiž neumožní, aby vám kabelku jednoduše strhl z ramene.

Jak jsme již uvedli výše, do minikabelky se toho příliš nevejde. To ale také znamená, že se v ní mnohem lépe udržuje pořádek a hledají věci, neboť vždy většinou přesně víte, co ve vaší kabelce je a co ne. Na rozdíl od oversize kabelek, které často obsahují i spoustu nepotřebných věcí, které zbytečně nosíte s sebou.

Zdravá záda i místo ve skříni

Módu malých kabelek přivítali také lékaři, kteří léta upozorňují na to, že pokud žena nosí delší dobu na rameni těžší tašku, dříve nebo později ji čekají problémy se zády, neboť nerovnoměrná zátěž není pro naše tělo vůbec zdravá. Na trhu je v současné době obrovský výběr minikabelek různých stylů, tvarů i barev. Vy si jich můžete bez starostí koupit hned několik, protože minikabelky jsou díky své velikosti i mnohem skladnější, a vy tak nepotřebujete žádnou velkou skříň určenou pouze na kabelky.

You may also like...