Spokojení zaměstnanci

Jak mít spokojené zaměstnance?

Jelikož nyní všem firmám vládne zaměstnanecká krize, je nutné si své zaměstnance hýčkat. Pokud si své zaměstnance firmy nehýčkají, je pravděpodobné, že utečou ke konkurenci, která aktuálně shání schopné a spolehlivé pracovníky, kteří by obsadili volné pracovní pozice. Aby firmy o své zaměstnance nepřicházely, je nutné jim ukázat, že jsou pro firmu nepostradatelní. Kromě zvýšení platu a nabídnutých benefitů by firmy měly popřemýšlet nad tím, jestli zaměstnance neobdarují něčím vkusným, například reklamním předmětem, který bude plnit funkci dárkového předmětu. I takové drobnosti udělají zaměstnancům radost, zejména pokud budou předměty v praktické podobě.

Zaměstnanci bývají velice rádi obdarováváni. Zejména předměty, které jsou praktické a které využijí v domácnosti. Právě v praktické podobě by firmy měly vyrobit své reklamní předměty, jimiž mohou obdarovat i zmiňované zaměstnance. Otázkou je, v jaké podobě zaměstnanci reklamní předměty ocení.

Hrníčků není nikdy dost

Mezi tradiční reklamní předměty se řadí hrníčky. Pokud nevíte, v jaké podobě reklamní předměty vyrobit, hrníčky jsou vždy dobrou volbou, protože těch není nikdy dost. Na hrníčky si může každý natisknout svůj vlastní potisk, klient se může vyhrát a dát prostor své fantazii.

Hrníčky jsou, jak jsme zmiňovali, stále praktické předměty, kterých není nikdy dost. Je to něco, co se nevyhazuje, co se stále používá a neschovává. Do tohoto předmětu je dobré investovat.

Ručníky se vždy hodí

Dalším předmětem, kterého není nikdy dost, jsou ručníky. V každé domácnosti jsou potřeba, vždyť bez ručníků bychom nemohli dělat každodenní hygienu. Ručníky jsou také skvělou reklamou pro každou společnost. Lze na ně potisknout nejen logo a jméno firmy, ale také i motta či citáty (ručníky jsou obrovská plocha, kterou lze zaplnit dle vlastního výběru).

Ručníky jsou skvělým dárkem nejen pro zaměstnance, ale také pro obchodní partnery či zákazníky, které si tak získáte na svou stranu.

You may also like...