MSCmetpro jednička v oboru

Nahlížíme „pod pokličku“ firmě MSC MetPro, a. s., jedničkou ve svém oboru

Obor strojírenství je v současné době na svém vrcholu. I když se také potýká s nedostatkem pracovníků, za což může současná zaměstnanecká krize, přesto je obor stále tahounem české ekonomiky a díky němu prospíváme. Firmy podnikající v tomto oboru jsou hojně vyhledávané, zejména jedna, která kraluje Moravskoslezskému kraji. Tou firmou je firma MSC MetPro, a. s., které nyní nahlédneme takzvaně „pod pokličku“.

Jak jsme zmínili, firem podnikající ve strojírenství je mnoho. Málokterá firma je však tak prosperující jako firma MSC MetPro, a. s. Otázkou však je, co je jejím tajemstvím, co je jejím know-how, díky kterému se zákazníci stále vrací?

Co je tajemstvím firmy?

Neotálejme s odpovědí. Důvod, proč se zákazníci k firmě stále vracejí, proč jí jsou věrní a proč s ní stále spolupracují, by se daly rozdělit na čtyři fakta. Tím prvním faktem je přesnost, se kterou se dělí materiál, což je základ kvalitních služeb firmy. Druhým faktem je serióznost. Málokteré firmy jednají seriózně a vstřícně, mnohé firmy nejednají férově. Firma MSC MetPro, a. s. však ano. Právě serióznost se výrazně podílí na spokojenosti klientů, kteří se dík spokojenosti stále vrací.

K dalším faktům se řadí také rychlost realizace zakázek. Firma je schopna v krátkém čase zhotovit zakázku v kvalitní formě a následně ji dopraví na místo určení, což je čtvrtý a poslední fakt. Jen málokteré společnosti mají ve svých službách zahrnutu dopravu.

Služby společnosti:

Doprava však není jedinou službou, na kterou se firma zaměřuje. Mezi hlavní služby společnosti patří zejména pálení materiálu, které se provádí buď laserem, nebo kyslíkem či plasmou. Další hlavní službou je tryskání či ohraňování materiálu, rovnání materiálu nebo vrtání a řezání závitu.

Firma je však schopna zařídit i zkoušky ultrazvukem, skružování a jiné.

You may also like...