SUV a nový motor

Nejluxusnější a nejdražší SUV světa se pyšní novým motorem!

Pokud se zajímáte o svět automobilů, určitě jste zaregistrovali novinky, které se v nedávné době ukázaly světu. Novinky představila celá řada automobilek, ale k těm nejočekávanějším novým vozům se řadilo nové Bentley. Není to tak úplně novinka – je to spíš vůz, který má zbrusu nový motor, díky čemuž je tedy inovován.

Automobilka Bentley se řadí k těm nejluxusnějším a nejdražším automobilkám světa. Dovolit si tyto vozy mohou skutečně jenom ti, kteří se řadí do vyšší společenské vrsty lidí. I když je tato automobilka jednou z nejlepších, i ona se musí snažit, aby neztrácela své klienty. Musí tedy inovovat a vymýšlet nové modely, aby zkrátka nezakrněla.

Nyní se rozhodla spíše pro inovaci. Rozhodla se, že do modelu Bentley Bentayga, tedy do nejdražšího a zároveň do nejluxusnějšího SUV světa, pořídí nový motor.

Jaký motor se nyní nachází pod kapotou tohoto vozu?

S nejdražším a nejluxusnějším SUV světa se setkáváte na silnicích už zhruba dva roky. Dva roky je totiž doba, po kterou se automobil hojně vyrábí. Nyní se začne vyrábět s novým motorem, jak jsme již zmiňovali. Otázkou však je, jaký motor se bude pod kapotou nacházet nyní.

Možná vás to překvapí, ale pod kapotou se nyní bude nacházet naftový osmiválec, který původně pochází z Audi SQ7.

Je ještě v něčem nový?

Nová inovace vozu přináší však ještě nějaké novinky. K těm novinkám se řadí například to, že je o zhruba osmdesát milimetrů delší než původní verze. Tyto milimetry zaregistrují hlavně cestující, kteří budou sedět vzadu – je zde totiž více místa pro nohy.

Od původní verze se taky liší celý středový panel, který je skutečně naprosto jiný. Displej a obecně celý multimediální systém je převzatý taktéž z Audi, a to konkrétně z modelu Q7. Co je však stejné, tak je luxusní kabina. Ta je v automobilu dřevěná s prvky kůže a chromu.

You may also like...