Neobměňujte všechny kousky v šatníku

Neobměňujte všechny kousky v šatníku. Něco unosíte i letos

Přemýšlíte nad tím, že obměníte svůj starý podzimní šatník, jelikož se do módy dostala nová, podzimní kolekce? Nemusíte však vyhazovat všechno. I když platí, že to, co bylo in jeden rok, už není in rok druhý, neplatí to o všem. Existují kousky, které je možné nosit i letos, které jsou svým provedením nadčasové a které si zamilujete už jenom proto, že za ně neutratíte podruhé. Pokud se tedy pouštíte do obměny šatníku, doporučujeme vám dávat si pozor na to, co vyřazujete.

Letošní podzimní kolekce je plná fantastických kousků, které snad ještě nikdy v módě nebyly. Ovšem je také plná kousků, které známe z minulého roku. Nedělejte tu chybu, že si koupíte stejné kousky dvakrát nebo že dokonce kousek vyhodíte a nahradíte ho velmi podobným. Takové chyby se každým rokem dopouští nejedna žena a my se tomu rozhodli předejít tím, že vám poradíme, co z šatníku rozhodně nevyhazovat, protože se to nyní dá ještě unosit.

1) Parky

Kdo by neznal krásné, vkusné bundy zvané parky. Minulý rok se nosily hojně a letos se nosí taky. Pokud však vlastníte parku s kožíškem, raději kožíšek odepněte a ponechejte na zimu. Dnes jsou populární zejména takové parky, které mají jen čistou, nedotčenou kapuci, sahají až pod zadeček a jsou staženy uprostřed šňůrkou.

2) Dlouhé kardigany

Kardigany se nosí, ovšem ne ve všech zpracováních. Krátké kardigany raději ponechejte v obchodech a zvolte raději dlouhé kardigany, které sahají až ke kotníkům. Právě s nimi nejvíce zaujmete a jistě je máte ve svém šatníku, protože se jednalo o kousek, který byl stylový i v loni. Vlastně se vloni dostal do módy a ženy se po něm mohly doslova utlouct.

3) Batohy

I batohy se zařadily k nestárnoucím kouskům. Nyní se sice nosí menší batohy než vloni, ale ani s většími modely neurazíte a vytvoříte vkusný look, který vám bude kdekdo závidět.

You may also like...