skladová hala

Proč investovat do skladových hal?

Každá velká firma potřebuje pro své fungování a prosperitu dostatek prostoru, jenže za ten se dnes platí obrovské sumy peněz. Pokud hledáte místo, které by mělo fungovat například jako sklad spotřebního zboží nebo jako sklad potravin, zemědělských produktů či hotových výrobků čekajících na vyzvednutí, nepronajímejte si zbytečně drahé sklady, které budou od sídla vaší společnosti zbytečně daleko. Raději si kupte montovanou skladovou halu, která má celou řadu výhod.

Skladové haly jsou levným řešením situace, kdy potřebujete nutně sehnat další prostory. Jak jsme zmínili, prostory jsou dnes velice drahé, jen málokterá firma si může dovolit pronájem či rovnou koupi nějakého skladu. Montované haly jsou levnější, nezasáhnou do rozpočtu firmy tak moc, jako každoměsíční nájem či jednorázová, drahá koupě.

To však není ani zdaleka jediná výhoda montovaných hal.

Jaké jsou další výhody skladových hal?

Skladové plachtové haly jsou v současné době nejžádanějším typem průmyslových hal. Nemůžeme se tomu divit, mají celou řadu výhod, s nimiž vás nyní seznámíme. Jelikož je většina z nich z ocelové konstrukce, jsou stabilní a jejich životnost je opravdu dlouhá. Není to tedy investice, která vydrží jen několik málo měsíců. Jedná se o investici, kterou budete využívat i několik desítek let.

Uvnitř skladových hal je obrovský prostor, který lze jakkoliv efektivně využít. Koupit si je můžete s prosvětlenou střechou, mohou mít i okna či prosvětlovací pásy. Nesmíme zapomenout na to, že se do nich dá umístit i regálový systém, díky kterému prostor využijete opět o něco efektivněji.

Montované obloukové haly mohou být jak zateplené, tak i nezateplené. Vždy záleží na přání zákazníka. Jelikož je jejich opláštění vyrobeno z kvalitních materiálů, snadno se udržují a jsou skvělé izolované. Není tedy žádný důvod, proč do nich neinvestovat.

Další výhodou je snadná montáž i následná demontáž.

Využití je opravdu široké, v hale můžete skladovat pneumatiky, veterány či starší auta. Dobře si však rozmyslete, jestli není na čase takové auto spíše ekologicky zlikvidovat.

Obraťte se na společnost Montcom, s. r. o.

Pokud se rozhodnete pro koupi skladové haly, obraťte se na společnost Montcom, s. r. o., která se zaměřuje na prodej montovaných skladových, plachtových a obloukových hal. Nabídka firmy je skutečně široká a rozmanitá, vybírat si můžete z mnoha variant, které se liší tvarem, rozměrem nebo použitým materiálem.

Mezi nejoblíbenější haly patří plachtové haly s ocelovou konstrukcí, které jsou vyrobeny z kvalitních, ocelových trubek, jež jsou galvanicky pozinkovány. Hodí se především jako sklady zmiňovaného spotřebního zboží, ale taky se využívají jako chladírenské či mrazírenské sklady potravin. Oblíbili si je i zemědělci, kteří haly používají jako zemědělské sklady pro obilí či jiné zemědělské komodity. Jak jsme však zmínili, jejich využití je rozmanité. Haly jsou vhodné pro kohokoliv, kdo touží po prostoru a zároveň chce ušetřit investiční a provozní náklady.

You may also like...