Trendy léta 2018

Průhledné ledvinky a tenisky na platformě. Co dál přinese léto 2018?

O tom, že módní svět se neustále mění, o tom není sporu. Pokud patříte k lidem, kteří sledují aktuální trendy, nemusíme vám je ani představovat. Jestli se však o módní trendy nezajímáte, je načase si je vyjmenovat. Podívejme se například na letošní léto, které přinese fantastické kousky, bez kterých se neobejdete. I když vám už nyní šatník praská v pantech, letošní letní trendy se do něj jistě vlezou. Po jakých trendech letos sáhnete vy?

Sezona ledvinek je opět tady

Někoho to potěší, jiného to nepotěší, ale sezona ledvinek je opět tady. Sklízejte tedy, dokud to jde! Kdo ví, jak se tento retro kousek bude na pultech obchodů nacházet dlouho. V současné době je nadmíru populární, ale opět lze říct, že rozděluje společnost na dvě skupiny, a to na skupinu, která je miluje a na skupinu, která ledvinky naopak nenávidí. Do jaké letos budete patřit vy?

Pokud do té první, doporučujeme vám si pořídit takové ledvinky, které jsou z plastu. Sice vám v ní půjde všechno vidět, ale je to opět další trend, kterým je nutné oživit svou sbírku.

Malé ženy pozor! Jsou tu tenisky a platformami

Ženy malého vzrůstu nyní mohou jásat, konečně jedinou obuví, která je bude opticky zvyšovat, nebudou nepohodlné lodičky. Nyní se totiž do módy dostaly tenisky a platformě, které vyrábí zejména značka Puma. Kromě tenisek se však radujte i ze sandálků, jež se také prodávají na platformě, nebo na se radujte z oblíbených polobotek, které je možné kombinovat i s ležérním lookem.

Slaměných klobouků není nikdy dost

Mezi další letošní trendy patří opět slaměné klobouky, které si jistě pamatujete z dob dávno minulých. Vloni byly v kurzu především elegantní klobouky, letos si prvenství drží slaměné klobouky, které jsou tím nejlepším společníkem na letošní letní dovolenou. Společníka vám však budou dělat i u vody.

A kam si ho vezmete vy?

You may also like...