Rozhodli jste se doplnit svůj šatník šortkami? Víme, jaké se dnes nosí

Rozhodli jste se doplnit svůj šatník šortkami? Víme, jaké se dnes nosí

Parné léto si žádá oblečení, které je volnější a v němž se člověk nepotí. K takovým volnějším typům oblečení také patří šortky, které jsou typicky letním kouskem, bez kterého nedají ani ránu ženy, ani muži. Zatímco pánové letos nemají moc na výběr, ženy mají výběr opravdu široký. Dalo by se říct, že snad nikdy v minulosti nebyl výběr dámských šortek tak pestrý a bohatý! Pokud se ale nemůžete v takovém množství šortek vyznat, pak přinášíme pár doporučení. 

Džínové šortky neumírají 

Denim se nosí i letos, a to kupodivu více než kdy jindy. Pokud patříte k lidem, kteří denim jako takový milují, pak si zamilujete nejen džínové bundičky, ale také tradiční džínové šortky, které se vám v šatníku potulují už určitě od loňského roku. Dalo by se říct, že džínové šortky opravdu neumírají. Letos to však vypadá na trochu odlišný střih, než jaký se nosil vloni. Zatímco vloni vedly spíše otrhané kousky, letos vedou hlavně takové džínové šortky, které jsou ohnuté a které jsou delší – stylové džínové šortky by měly sahat až ke kolenům.  

Sportovní šortky se nosí nejen doma 

Určitě máte doma sportovní šortky, které nosíte tedy jenom na zahradu, maximálně si je vezmete, když jdete s kamarádkou ven. V současné době právě takové šortky můžete nosit klidně i do společnosti. Ve sportovním stylu se totiž nese letošní léto. Sportovní šortky jsou letos opravdu povinnou výbavou. Jsou součástí třeba letních outfitů, také jsou součástí outfitu na zahradní grilovačku nebo třeba s nimi klidně běžte i do kina. V pohodlnějším oblečení jste určitě v kině nebyli.  

Cyklistické kraťasy jako novinka na pultech 

Letošní absolutní novinkou jsou takzvané cyklistické kalhoty, které se donedávna opravdu nosily jenom tehdy, kdy jsme šli na kolo. V současné době se však nosí i ve chvíli, kdy na kolo nejdete. To je však nezapomeňte zkombinovat s trochu elegantnějšími kousky, jako je třeba košile nebo elegantní halenka. Ať už je ale nakonec zkombinujete s čímkoli, možná se setkáte s negativními reakcemi. Cyklistické kraťasy se totiž řadí k těm nejvíce zatracovaným trendům letošního roku. 

You may also like...