Rychlá půjčka

Rychlá půjčka- řešení nečekaných problémů

Překvapily vás nečekané výdaje a potřebujete rychle sehnat peníze? Řešení, které se nabízí, jsou rychlé půjčky. Mohou vám pomoci, ovšem za předpokladu, že si vyberete vhodného poskytovatele a nenaletíte podvodníkům. Jak postupovat, pokud chcete získat peníze ještě týž den, kdy o ně zažádáte?

 

Prověřte si důvěryhodnost poskytovatele

Jestliže žádáte o menší sumu v řádu několika tisíc korun, není to problém. Pokud budete hledat na internetu, najdete řadu nabídek nebankovních společností, které se na tyto půjčky specializují. Je ale třeba být obezřetný. I když slibují, že vám půjčí okamžitě, 24 hodin denně bez doložení příjmů a i v případě, že třeba máte záznam v registru Solus. Měli byste si o takové společnosti zjistit podrobnější informace, prostudovat si její historii a recenze zákazníků. Získáte tak ucelenější obrázek, zda jde o seriózní firmu nebo ne.

 

Zvažte rizika spojená s úvěrem

S čím musíte u rychlých půjček počítat? Především s vysokým RPSN, tedy roční procentní sazbou nákladů. Je to daň za rychlost v poskytnutí půjčky a její vysoké rizikovosti. U rychlých půjček nedochází prakticky k žádnému prověřování klientů před uzavřením smlouvy, a to se samozřejmě počítá do rizika. Zároveň právě kvůli velkému riziku jsou u těchto půjček vysoké sankce v případě opoždění plateb, nebo při nesplácení úvěru. Informujte se o nich, ještě než úvěr uzavřete a zvažte, jestli vám půjčená částka stojí za případné problémy. Zjistěte si například, zda je možné prodloužit splatnost úvěru a za jakých podmínek.

 

Peníze můžete mít i do hodiny

Jak vypadá získání rychlé půjčky v praxi? Vyplníte osobní data v online formuláři, nastavíte si výši půjčky a dobu splatnosti a následně data odešlete. Krátce poté obdržíte informace, zda jste úvěr získali, obvykle SMS zprávou a kopií v mailu. Poté vás kontaktuje pracovník společnosti a ověří vaše údaje. Jakmile dojde ke schválení úvěru, zadává se bankovní převod na váš účet. Protože tyto společnosti mají účty u všech velkých bank na našem trhu, i u té vaší, jedná se o velmi rychlý převod peněz v rámci jedné banky. Můžete proto mít peníze na svém účtu i do jedné hodiny od odeslání žádosti.

 

You may also like...