Sportovní sezóna je v plném proudu: Jaký dárek pro klienta vybrat?

Sportovní sezóna je v plném proudu: Jaký dárek pro klienta vybrat? 

Potřebujete vybrat vhodný reklamní předmět pro vašeho obchodního partnera nebo klienta? Podívejte se na skvělé tipy na praktický dárek, který může obdarovaný využít při svých každodenních aktivitách. Reklamu tak budete mít i na sportovištích. 

Zaměřte se na přidanou hodnotu

Reklamní předměty jsou skvělou možností propagace již od svého vzniku. V dnešní době si ale nikdo nepřeje dostávat nepraktické kousky, na které jen sedá prach. Naopak. Reklamní elektronika se bude skvěle hodit při každodenních aktivitách vašeho klienta, stejně jako reklamní textil a další užitečné předměty. Co vybrat? 

Reklamní elektroniku využije při svém tréninku

Klient se může věnovat svému běžnému tréninku, a přitom mu může hrát hudba z bezdrátového reproduktoru. Kde jej sehnal? No přeci u vás. Reklamní elektronika je skvělý způsob, jak zaujmout a přinést přidanou hodnotu. Obdarovat klienta ale můžete i bezdrátovou nabíječkou, svítilnou, nebo třeba powerbankou. Tyto předměty bude využívat každý den. A vaše logo jej samozřejmě bude provázet. 

Textil pro všechny sportovní aktivity

Každý z nás si musí pořizovat reflexní oděvy pro sportovní aktivity, které provozujeme za zhoršené viditelnosti. Multifunkční šátky a vesty nebo kšandy tak svítí skutečně do dálky a ochraňují to nejcennější, co máme – naše zdraví. Tento praktický dárek svému klientovi můžete přinést i vy. samozřejmě s logem vašeho projektu. 

Po tréninku odpočinek

Po každém tréninku nastává zasloužený odpočinek, a také pořádná osvěžující sprcha. Reklamní textil nabízí i kvalitní osušky a ručníky. Vaše logo se tak bude mít možnost dostat třeba na golfový turnaj, nebo na fotbalový zápas. Klient se potká se svými známými a bude mít možnost se o vás zmínit a doporučit vaši firmu. 

Samozřejmě můžete přinést i polokošili, triko, mikinu, nebo třeba praktický sportovní batůžek s vaším potiskem. 

You may also like...