Stylové doplňky na zimu, které vás zahřejí

Stylové doplňky na zimu, které vás zahřejí

I zima je období, ve kterém můžete vypadat dobře a stylově. Jen je třeba zvolit jiné doplňky, než jaké používáte v letních měsících. Řetízky nejsou pod svetry a pod kabátem vidět, na sluneční brýle je zase při pošmourných dnech příliš velká tma. Pojďte se podívat, co se skvěle hodí do chladného počasí jako stylový doplněk, který má navíc ještě další praktickou funkci a tou je zahřátí a poskytnutí dostatku tepla.

Šátky a šály

Šátky a šály dávno nejsou nevzhledným kusem látky. V současné době koupíte mnoho povedených vzorů, které vypadají opravdu dobře. Hezký šátek nebo šála dokáží opticky zkrátit dlouhý kabát nebo zimní bundu a vytvoří tak zajímavý prvek, kterého si každý všimne. Velkou výhodou samozřejmě je, že se jedná o funkční prvek, který v případě šály hřeje nebo v případě šátku alespoň stáhne oblečení kolem krku a zabrání tak pronikání nepříjemného studeného vzduchu.

Rukavice

Aby vám nebyla zima na prsty a nemuseli jste chodit s rukama v kapsách, je dobré nosit rukavice. Nemusíte se bát, že byste s nimi obtížně s čímkoliv manipulovali – palčáky rozhodně nejsou nutné. Funkční rukavice z lehkých materiálů poskytují dostatek tepla, nepropouští studený vzduch a přitom nejsou příliš objemné a nepřekáží vám v běžných úkonech. Dokonce existují typy, se kterými můžete ovládat dotykové přístroje, aniž byste museli rukavice sundávat. Vedle této vychytávky najdete na trhu celou řadu dalších materiálů, které zahřejí a vypadají velice dobře. Příkladem je:

  • Látka

  • Softshell

  • Kůže

  • Koženka

Jak doplňky sladit?

Rukavice, šály i další zimní doplňky můžete barevně ladit k sobě navzájem do jedné barvy nebo do jednoho odstínu. Přidat lze také stejnobarevné kozačky, kabelky či jinou drobnost. Výsledný efekt bude velice působivý. Druhou možností je pak na tyto doplňky upozorňovat co nejméně – například pokud máte černou bundu či kabát, tak pořídit černé i rukavice a šátky nebo šály.

You may also like...