Ušetřete čas i při cvičení a i tak zhubněte

Ušetřete čas i při cvičení a i tak zhubněte

Ten, kdo tvrdí, že cvičení vyžaduje enormně mnoho času, se mýlí. Cvičit můžete jen krátce, i přesto pak můžete zhubnout. Nikde se nepíše, že krátká workoutová videa jsou méně efektivní než hodinová cvičení v posilovně. Vše záleží od intenzity tréninku a od toho, jak se k tomu postavíte. Pokud patříte k lidem, kteří nemají zrovna času nazbyt, přesto chcete zhubnout, máme pro vás několik tipů, jak ušetřit čas a navíc zhubnout do léta potřebné kilogramy.  

Cvičení nemusí být jen žroutem času, i ti nejvíce vytížení mohou do svého denního harmonogramu přimíchat trochu sportu. V současné době drtivá většina lidí si myslí, že zhubnout se dá jen při hodinových a delších trénincích, ale to je omyl. Zhubnout se dá mimochodem i tehdy, kdy času mnoho nemáte. Jen se musíte kousnout a trochu změnit svůj den. Vstávání dříve či vměstnání tréninků do jediných volných chvil během dne, to zkrátka obnáší hubnutí s časem v zádech.  

Zhubněte za půl hodiny  

Pokud vás tíží čas, pokud času nemáte dostatek, přesto chcete zhubnout, doporučujeme se zaměřit na kratší tréninky, které ale budou daleko intenzivnější. I za půl hodiny lze spálit tři sta kalorií, pokud člověk vynaloží dostatek úsilí a do tréninku se vrhne po hlavě a s plnou sílou. Na internetu najdete hromadu cvičení, která jsou intenzivní a při kterých se spálí mnoho kalorií během chvilky. Například cvičení HIIT nebo tabata, to jsou příklady efektivních, leč krátkých cvičení.  

Nedopřávejte si při cvičení mnoho odpočinku 

Pakliže vás trápí čas, rozhodně byste neměli u silového tréninku příliš odpočívat. Pár vteřin na vydýchání stačí, pak se opět pusťte do cvičení. Navíc jen při vytrvalém, efektivním cvičení dokážete spálit tolik, kolik potřebujete. Nebojte se silového tréninku, jen tedy to nepřehánějte s odpočinkem. Odpočiňte si až večer před spaním.  

Cvičte klidně i doma 

Pokud nemáte čas na chození do posiloven, nikde se nepíše, že byste neměli cvičit doma. Na internetu je hromada návodů a videí pro efektivní cvičení, proto si u oblíbeného seriálu workoutové video pusťte a dejte si do těla.  

You may also like...