Bílé tenisky

Bílé tenisky zazáří i na jaře!

Jaro je konečně tady, což znamená, že se nám konečně otvírají brány zcela nového šatníku. Obměna skříní je na prvním místě, a pokud jste to ještě neudělali, táhne vám teda do bot. Duben totiž začal krásnými dny, které byly plné sluníčka a vysokých teplot. Pokud teda patříte mezi ty, kteří mají ještě na nohou své zimní kozačky, máte co dohánět. Je načase všechny zimní kožichy hodit do skříní a pak následně vytáhnout lehčí bundy, které nám budou ochraňovat před nepříjemnými chladnějšími rány, kdy je přece jen trochu zima. Ovšem na tenisky už zima rozhodně není, a tak vyndejte právě je! Společně s nimi zkuste vytáhnout i polobotky a baleríny, protože i na ně některé dny padne řada. Ovšem tenisky jsou základ, na který se těšíme celou zimu.

Bílé tenisky jsou nyní velmi trendy!

Zapomeňte na barevné tenisky, které si většinou ladíte do správných barev. Zkuste to jednoznačně s bílými teniskami, které krásně oživí váš botník. Vždy, když budete toužit po černobílé kombinaci, bílé tenisky budou pro vás to pravé. Pokud však raději zvolíte elegantnější look a zatoužíte především po hnědém kabátě rovného střihu, protože bude deštivé a chladné ráno, i v tomto případě tuto obuv volte. Jedná se o naprosto unikátní kousek, jenž je vážně nepostradatelný!

Samozřejmě mají bílé tenisky i tu potíž, že se často zašpiní. To znamená, že při jejich koupi musíte mít v malíčku různé metody, jak očistit bílou obuv. Těch nápadů je habaděj, jen je nedávejte prát. To by se vám následně mohlo řádně vymstít a tenisky by nebyly takovými, jakými byly předtím.  Navíc se vá na nich vyskytnou nepříjemné a nevkusné žluté skvrny, a to jistě nechcete. Samozřejmě i citron je skvělou volbou stejně jako prostředek Cif. Další unikátní a fungující metodou je směs sody a bílého octa nebo třeba voda s mýdlem. Vždy vodu volte studenou.

You may also like...