panske natelniky

I pánské nátělníky opět pofrčí

Především ženy milují letní období, protože se jedná o sezonu, která se nese ve znamení nátělníků. Zejména pánové loni ocenili, když se do módy dostaly oblíbené nátělníky, se kterými uchvátily nejedno ženské oko. Samozřejmě se jednalo ale jen o ty muže, kteří byli řádně vypracovaní a kterým svaly z nátělníku takřka svítily. Pakliže si nátělník oblékl muž, který byl pomalu hubenější než samotná žena, jež ho posuzovala, sklidil pouze minimální počet bodů.

Nátělníky pulty obchodů neopustily ani letos. Při koupi takového nátělníku ale dbejte na jeho vzor či obrázek. Jednobarevné kousky nejsou zrovna skvělou volbou, pokud se však nejedná o ty, jež jsou vyrobeny z kvalitnějšího materiálu. Tam samotná barva nevadí, protože se většinou jedná o žíhané nebo o malinký mix jedné barvy a jejich odstínů.

Nejvíce zabodujete, pokud si koupíte oblíbené vzory, jako jsou třeba kříže nebo malé zavináče. Ano, i takové vzory existují a přesně tyto jsou nejvíce trendy. Vyhněte se velkým puntíkům, ale zaměřte se na ty drobnější. Také zapomeňte na klasicky masivní vzory jako květiny či papoušci – to je doslova tabu. Pokud chcete působit stylově, zaměřte se především na minimalismus. Ten vede hlavně v otázce vzorů. Malinké vzory jsou dobré vzory, ať už to budou hlavy opiček nebo prasátek.

Co se týče barevných kombinací, tak vsázejte na klasiku – vyhněte se pestrobarevným nátělníkům nebo těm, které mají fosforovou barvu. Fosforová není a nikdy nebude v kurzu, proto jakýkoliv kousek obsahující tuto barvu vyhoďte ze svého šatníku. Volte především tmavě modrou či světle modrou. Černá či klasická bílá budou v kurzu vždy a za všech okolností. Dbejte následně i na bordó barvu, jež se především v loňské sezoně hodně proslavila. Nezapomínejte na vojensky hnědou, ale nepřehánějte to s maskáčovým (už ne stylovým) vzorem.

You may also like...