svatební šaty a jejich trendy

I svatební šaty mají své trendy!

Svatební den je ten nejhezčí ve světě každé ženy. Většina žen se těší na tento jejich svatební den, protože většina věcí může být naprosto podle jejich uvážení. Navíc mohou za sebe utrácet, aniž by pánové reptali a tvrdili, že si snad nevidí do peněženky, protože jinak by si toho stále prohlubujícího stavu už musely všimnout. Dámy si jdou tedy na manikúru, na pedikúru a samozřejmě na kosmetiku. Líčení proběhne v rukou profesionála, stejně jako účes, který se bude odvíjet pouze od vhodných svatebních šatů. Svatební šaty však už vůbec nemusí být pouze dlouhé. I v této oblasti se stále ukazují aktuální trendy, které jsou nejvhodnější pro váš svatební den.

V poslední době se rozšířily s velkou popularitou svatby tematické. Pokud byste se pro takovou svatbu rozhodli, určitě volte šaty kratšího střihu, protože svatební šaty už opravdu nemusí být jenom dlouhé, jak si řada lidí myslí. Naopak právě ty kratší střihy patří mezi aktuální fenomény, které doslova lámou rekordy v půjčování. Svatební salony najednou začínají pořizovat nové, kratší formy svatebních šat, proto se není čemu divit, když je řada svateb tak stylová především díky nevěstě!

Krátké střihy na retro svatbu!

Krátké šaty jsou nejvhodnější, jak již bylo zmíněno, na tematické svatby. Jedná se většinou o retro svatby, které se nesou v duchu červené a vzoru puntíků. Taková svatba je opravdu unikátní. Na stolech jsou naaranžované klasické láhve CocaCola, nevěsta má krátké šaty s trochou krajek a červené roztomilé lodičky, které tvoří lýtka přesně tak elegantní, jak nevěsta chtěla, aby byla. V účesu je většinou zapletena nějaká červená stuha, která dělá z nevěsty naprostou bohyni stylu. Ojedinělost je to, co se v módě nyní nosí. Móda se však promenáduje i v oblasti svateb, proto se nebojte vybočit a zkuste to s trochu netradiční svatbou, o které se bude mluvit ještě několik měsíců!

You may also like...