pulze

I tabák lze nahřát bez škodlivého spalování

Zdá se, že boom zdravého životního stylu v posledních letech pronikl do všech oblastí života. Popularizace sportu a pohybu na čerstvém vzduchu se ve společnosti rozmáhá již dlouho. V relativně nedávné době se k ní ještě přidal rozmach nejrůznějších stravovacích a výživových alternativ. Alternativní stravovací návyky jako je vegetariánství, veganství, bezlepková nebo bezlaktózová dieta si najednou získaly velkou oblibu, na což velice rychle reagovaly i obchodní řetězce, které obratem začaly rozšiřovat tento typ sortimentu. Snaha o to být více fit se však začala propisovat i do oblastí, u kterých bychom zrovna nečekali, že mohou mít co dočinění se zdravým životním stylem. Na trh byla uvedena například vína neobsahující alkohol. Ta se stala skvělou náhradou například pro nadšené domácí someliéry, kteří však chtějí odlehčit organismu. Trend se nevyhnul ani tabákovému průmyslu, který se neustále snaží přinést nové méně škodlivé produkty.

Jde to i bez kouře

Mezi tabákovými nadšenci se tak čím dál více začínají ujímat elektronické alternativy. Jejich hlavním benefitem je především moderní technologie, která uvolňuje tabák bez toho, aniž by ho bylo třeba zapalovat. Díky tomu se neuvolňují škodlivé látky jako:

  1. Dehet
  2. Oxid uhelnatý

Právě tyto látky bývají často zmiňovány v souvislosti se škodlivými vlivy na tělo. Jejich absence tak významně snižuje škodlivost produktů.

Příjemná alternativa

Mezi ty nejoblíbenější varianty elektronických alternativ patří v současnosti nahřívaný tabák. Po vložení náplně do zařízení dochází k zahřátí na požadovanou teplotu, díky čemuž se pozvolna začíná uvolňovat nikotin. Například zařízení Pulze se v poslední době těší velké oblibě. Během jeho užívání nedochází k uvolňování klasického kouře. Díky tomu Pulze také nezpůsobuje:

  • Žloutnutí zubů a nehtů
  • Zápach oblečení
  • Obtěžování okolí

Tato trendy novinka tak může být dalším krokem na cestě k vašemu novému životnímu stylu.

Autor: Elena Gotfried

You may also like...