Jaké barvy

Jaké barvy se budou nosit příští rok? Poradíme vám

Zatímco letošnímu roku dominovaly tmavší odstíny barev, jako byla bordó nebo khaki, příští rok by se měla móda opět trochu rozjasnit. I když do konce letošního roku zbývá ještě trochu času, už se ví, co se bude nosit příští rok. Módní návrháři to totiž odtajnili už na letošních módních přehlídkách, tudíž je jen na vás, jestli si už nyní začnete do svých šatníků shrabovat věci, které příští rok vynosíte. Zaměřme se nyní na barvy, ty budou hrát příští rok opět velkou roli.

Abychom však nebyli informování jen o barvách, ve zkratce si zmiňme i to, co konkrétního se bude příští rok nosit. Například se můžeme těšit na džínové kousky – ano, stále džínovina nevychází z módy, což ostatně potěší zejména ty, kteří do džínových kousků investovali, ale zatím je ještě moc nevynosili. Kromě džínoviny se bude nosit síťovina, která bude většinou součástí topů nebo šatů. Nesmíme zapomenout ani na klasické kalhoty plné kapes (vzpomínáte si, jaké kalhoty s kapsami nosila Jennifer Lopez před šestnácti lety? Přesně takové se totiž budou nosit).

Ovšem nyní u k barvám. Pokud si oblečení v níže zmíněných barvách zakoupíte už nyní, určitě neuděláte krok vedle. Příští rok jednotlivé modely vynosíte.

Buďte jako hvězda či slunce

Mezi barvami, které se budou hojně nosit příští rok, najdeme takzvanou aspen gold. Jedná se o zajímavý odstín žluté barvy, který je doslova sluníčkový či hvězdný. Žlutá barva má totiž nádech zlatých odstínů. Nemusíme tedy nikomu říkat, že se bude jednat o velmi, velmi výraznou barvu, na kterou si podle nás netrumfne každý.

Pro milovníky neutrality je tu béžová

Abychom ale potěšili i milovníky neutrality, nosit se bude také béžová barva, a to její různé odstíny. Na módních přehlídkách bylo jasně ukázáno to, že budou vést celobéžové outfity. Na jinou než na béžovou barvu tu zkrátka nebude místo.

You may also like...