golf

S jarem začněte opět sportovat!

Jaro je konečně tady! To znamená jediné – schovat lyže, běžky, brusle, snowboard a spoustu jiného náčiní k zimním sportům. Sice jsou možná zklamaní milovníci zimních sportů, ale nedá se nic dělat. Tak to zkrátka s těmi ročními obdobími je. Letošní zima navíc nepatří k těm, u kterých bychom si mohli stěžovat. Jednalo se o opravdu krutou zimu, která v sobě nesla především stále klesající teploty, které následně dosahovaly až mínus třiceti stupňů Celsia, dále sněhu po kolena a dopravní nehody, kterých bylo letos opravdu habaděj kvůli nepříjemnému náledí. Milovníci zimních sportů si tedy letos přišli na své, protože mohli celý měsíc či dva jezdit na svých oblíbených sjezdovkách. Lyžařské areály měly opět plno a nestíhaly si vyřizovat objednávky a rezervace.

Nicméně i jaro v sobě nese spoustu sportů, kterými se můžeme zabývat. Vždyť vychází sluníčko, což znamená, že se dočkáme tání sněhu a teplejších dnů. Kabáty tedy budeme moci odhodit a lehčí verze oblečení budou naší jasnou volbou číslo jedna.

Vytáhněte kolo!

Nejlepší věcí na jaře je to, že opět můžeme jezdit na oblíbeném kole. Nesmíme samozřejmě zapomenout na chrániče jak hlavy, tak kolen (ovšem u kolen to platí zejména u bruslení na kolečkových bruslích). Na kole spalujeme tuky sice až po dvaceti minutách, ale nejedná se o nic náročného, tudíž vydržíme jezdit i dvě hodiny denně. Kolo se řadí k těm rekreačním sportům, při nichž zatěžujeme do jisté míry naše kolena. Pokud máte s koleny problém, nejdříve si je dejte do pořádku plaváním.

Frisbee na piknik

S jarem se jistě nese i první pokus o piknik. Proto, hned co vyjde sluníčko, pozvěte své přátele na malý sedánek někde v parku. Nachystejte košík plný jídla a dobrého pití. Nezapomeňte přibalit frisbee, protože to se vždy hodí. Frisbee se neřadí tak úplně ke sportům, ale jelikož jste stále v pohybu a ve stoje, procvičujete si své nohy a zpevňujete pozadí. I když se tedy na první pohled zdá, že se jedná o nenáročnou aktivitu, na druhý den bolest tvrdí opak.

You may also like...