bmw 8

Již brzy se dočkáte nového BMW řady 8!

Muži často zazlívají ženám, že dokážou utratit veškerou svou výplatu za oblečení v obchodních centrech. Již se nedívají na sebe ve chvíli, kdy šetří veškeré své výplaty, aby je pak mohli utratit za jeden jediný vysněný vůz. Auto následně navíc stává součástí rodiny a je jakýmsi domácím mazlíčkem. Najednou skuteční domácí mazlíčkové jdou stranou stejně jako žena. Automobil (především ten nový) si zaslouží veškerou péči. Proto se není čemu divit, když pánové z ničeho nic umí najednou luxovat, leštit a umývat. Ve chvíli, kdy spolujezdec upustí byť malinký nepořádek na novou podložku pod nohy, je z toho opravdu velká hádka. Jenže tak to už v mužském světě chodí. Stejně jako se pánové musí srovnat s neustálým ženským nakupováním, tak se i ženy musí smířit s tím, že při koupit auta se najednou sunou na druhé místo.

Pánové si pečlivě dbají na to, aby si koupili vždy ten nejnovější vůz, který je na trhu. Sledují proto nejrůznější módní trendy a snaží se o to, aby svým výběrem a následnou koupí ohromili nejednoho souseda. V současné době přichází na trh spoustu novinek, proto je velmi těžké se ve světě automobilů orientovat. Pojďme si nyní ukázat jednoznačného favorita na vítěze letošních novinek!

Letos se nám představí zejména automobilka BMW. Sice se během letošního roku setkáme pouze s obřím SUV X7, ovšem hned ze začátku příštího roku se těšte na BMW řady 8! Šetřit si na něj můžete tedy již nyní, protože se nebude jednat zrovna o levný vůz. Bude se totiž jednat o velké luxusní kupé, které se bude těsně blížit obdobnému modelu od automobilky Mercedes.

V čem vlastně bude vynikat? Proč si ho pořídit? Na tyto otázky je jednoduchá odpověď. Bude se totiž jednat o zcela jiné auto, než jaké automobilka vyrobila v dřívějších letech. Svým komfortem a luxusem strčí do kapsy minulé modely a jednoznačně oslní nejedno mužské, ale i dámské oko.

You may also like...