Košile

Košile na jakoukoli příležitost

Vybírat si oblečení na daný den je každodenní dilema, které mnohdy trvá déle, než si můžeme dovolit. A tak třeba vstáváme dříve, abychom si zkrátka vybrali dobré a vhodné oblečení, se kterým budeme celý život žít. Jenže samozřejmě to nejde vždycky. Obrovské rozhodování je často tehdy, kdy se hrneme na nějakou příležitost, a to například na slavnostní oběd s rodinou, na oslavu výročí s partnerem nebo třeba na párty. Všechny tyto události potřebují nějaký vkusný look, díky kterému se na vás budou upínat oči. Samozřejmě musíte dbát na to, abyste všechny kousky dobře sladili, a tak pokud volíte jednoduchý top, musíte k němu zvolit vhodnou obuv a kalhoty. Ještě že však existují košile, které vám pomohou při jakémkoli rozhodování.

• Vypasované košile pro slavnostní události

Jdete oslavovat výročí s partnerkou nebo s přítelem či máte jít jen na velkou slavnostní večeři s rodinou, kde se budou slavit kulaté narozeniny vašich blízkých? Ať už se však musíte dostavit na jakoukoli slavnostnější událost, možná byste to mohli zkusit zejména s vypasovanými elegantními košilemi, které vás naprosto nadchnou. Dámy mohou volit bílé či jemně vzorované košile s úzkou sukní a s elegantními lodičkami, pánové se mohou zaměřit především na jednobarevnou ne moc pestrou košili, kterou zkombinují především se společenskými kalhoty, hnědými polobotkami a stejnobarevným páskem.

• Na párty volte kárované verze

Jestliže však míříte do víru velkoměsta, měli byste na vypasované verze zapomenout. Zkuste to raději s károvanými verzemi košil, které se naprosto perfektně hodí k pohodlným polobotkám nebo teniskám. Jestliže k nim přidáte i otrhané džíny, jednoznačně budete za hvězdu. Dámy však mohou volit pouze úzké tipy kalhot, stejně jako pánové by k takovým riflím měli volit určitě i kšandy, jež budou letmo plandat.

You may also like...