auto

Který vůz bude mít pod kapotou 450 koní?

Rychlá auta milují velké řady mužů. Přece jenom většinou muži nejsou spokojeni s vozem, který je určený především pro rodinné účely. Jsou to totiž takové vozy, se kterými nemohou jet více jak dvě stě za hodinu, což je pro ně do jisté míry naprosto nesnesitelné. Mnoho mužů si na rychlá závodní auta jednoho dne chce alespoň sáhnout, proto se není čemu divit, když si aspoň patnáctiminutovou projížďku přejí k narozeninám. Přece jenom většina lidí nemá dostatek financí k tomu, aby si kupovala taková auta, která se mohou řadit k těm nejlepším závoďákům, které byli kdy vytvořeni.

Projet se v rychlém voze je navíc v dnešní době do jisté míry opravdu adrenalin, protože dnes už pod kapotou nesídlí tři sta, ale rovnou už i čtyři sta a více koní, což je vážně zážitek. Jet tolik kilometrů v hodině je ale do jisté míry hotová šílenost, do které se nepouští jen tak někdo. Pánové však po takovém adrenalinu a po takové šílenosti naprosto prahnou, proto se není čemu divit, když je pro ně jízda v tak rychlém voze hotový splněný sen. Navíc se aktuálně děje u tak rychlých vozů novinky, třeba u automobilky značky Bugatti, který přijde na trh s novým modelem Chiron. Ten už aktuálně slibuje překonání rychlosti tři sta mil v hodině, což je zhruba více jak čtyři sta osmdesát kilometrů v hodině.

Kdo ví, jestli se to však stane

Automobilka se však tohoto čísla relativně bojí. Nejsou si jisti, jestli do takového extrému mají jít. Toto číslo je sice slíbeno, přesto se i sama automobilka spíše přiklání ke čtyřem stům padesáti koním, což bude pro ně do jisté míry maximum. Jenže jsou to stále dohady. Automobilka však zarytě mlčí o tom, jak to ve skutečnosti bude, tudíž se klidně může stát, že budeme v konečné fázi opravdu překvapeni, ale už není tak jisté, jestli budeme překvapeni mile nebo ne. Možná se nakonec dostaví i zklamání z tohoto designově fantastického vozu.

You may also like...