elektrickeho nakladniho vozu

Letos se dočkáme i elektrického nákladního vozu!

Novinky v elektronickém světě již nejdou na prstech spočítat. Denně se setkáváme s novinkami, které hýbou dnešním světem a které s ním doslova manipulují. Každý den se setkáváme s prodeji a opětovanou koupí nových a nových telefonů, které jednoduše musí každý mít. To platí především i notebooků a počítačů, bez kterých bychom se v dnešní době už neobešli. Ať si říká, kdo chce, co chce, bez vyhledávače na internetu, bez sociálních sítí nebo bez emailů bychom se dorozumívali opravdu těžko. I když se jedná především o žrouta našeho času, má své výhody (například hledání práce, bydlení, nových příležitostí).

Výhody jsou také v tom, že můžeme denně aktuálně sledovat novinky z jakéhokoli světa, který nás zajímá. Tudíž ženy tedy sledují nákupní zóny, pánové se orientují ve světě aut. V tom automobilovém světě se toho navíc děje poslední dobou opravdu spousta. Vážně těžké je se v této oblasti vyznat. Možná je důvod začátek roku, kdy se každá automobilka chce předvést, a proto ukazuje modely aut, na něž se můžeme během letošního roku těšit. Možná je to pouze marketingový tah, jak přilákat hromadu zákazníků již nyní. Ať už je to jakkoliv, měli bychom se zaměřit na svět automobilky Mercedes.

Ta se totiž letos chystá ukázat světu elektrický nákladní vůz zvaný Urban eTruck. Jedná se o obrovský nákladní automobil, jehož řidič není (tedy je bez řidiče). Podle odhadů malá série zhruba dvaceti vozů poputuje k těm zákazníkům, kteří při průzkumu trhu projevili zájem o tento nákladní automobil. Chtějí si ho vyzkoušet a bude jim také vyhověno. Tyto firmy se především zaměřují na logistiku, skladování nebo likvidaci bioodpadu.

Pokud i vás nadchne toto auto, jistě si jej následně pořiďte. V dlouhodobém měřítku vám ušetří čas i peníze, protože řidiče si již nebudete muset pořizovat. Náklady se tedy jistě sníží.

You may also like...