Lodicky

Lodičky pro štíhlejší nohy

Jaro je tady, což znamená, že můžeme vytáhnout opět oblíbené lehčí kousky z našeho šatníku. Ženy jistě nezapomenou na oblíbené džínové bundy nebo bundy bomber, které se staly velice populární. Jedná se dokonce o jakési nadčasové kousky, proto se rozhodně vyplatí je mít ve svém šatníku. Dále se vyplatí vytáhnout džíny s dírami, protože ani tento trend nezůstal v loňské sezoně. Spousta lidí si myslí, že je to naprosto „out“ kousek, ale děravá kolena jsou stále v kurzu a také v něm ještě nějakou tu chvilku zůstanou.

Samozřejmě se musí vyklidit zimní oblečení, a sice převážně zimní kabáty a boty s kožíškem. Kozačky můžete také schovat hlouběji do botníku, kde si rády počkají na jejich sezonu. Jarní období totiž v sobě nese zcela jiné druhy obuvi, a sice například oblíbené tenisky, které teenageři tak těžce uložili k zimnímu spánku. Nyní si je znovu mohou vytáhnout stoprocentně si je užít.

Na své si konečně přijdou i dámy, které milují formální styl. S kozačkami jim úzké kalhoty zrovna nehrály do karet, tudíž jsou velmi rády, že si mohou opět vzít své oblíbené lodičky a ještě oblíbenější oxfordky. Tato obuv je totiž jako dělaná k formálnímu stylu. Není se proto čemu divit, když ženy přesně tento styl milují. Jejich kombinace září tím nejlepším dojmem a vždy zaujme nejedno mužské i ženské oko.

Lodičky se ale dají krásně kombinovat k džínům. Jistě, i klasická kombinace s šaty či sukní není tabu, ovšem k džínům se tato obuv hodí naprosto perfektně. Nebojte se ani sladit boty s děravými kalhoty. I tato verze se nezakazuje, naopak je velmi vkusná a hlavně ležérní. Lodičky se nyní totiž hodí jak k formálnosti a elegantnosti, tak k pohodlnému a fantasticky komfortnímu stylu. Nekombinujte je samozřejmě s tepláky – to už by bylo vážně moc. Vždy, než opustíte svůj dům, se řádně prohlédněte v zrcadle a zvažte, zda se vyplatí nebo nevyplatí jít takto do ulic velkoměsta.

You may also like...