Co nesmí chybět v šatníku?

MUST HAVE! Co vám nesmí aktuálně chybět v šatníku?

Móda se stále mění a stále přináší aktuální módní kousky, které musíte mít ve svém šatníku doslova z povinnosti. Většinou se však v aktuálních módních trendech doslova ztrácíte, proto se raději zaměřte na trendy, které se osvědčily a o kterých se mluví. Pokud sledujete nejrůznější novinky z oblasti módy na internetových stránkách, pak máte rozhodně skvělý náhled o tom, co se ve světě módy děje a za co stojí utratit své peníze. Pakliže nepatříte k těm, kteří by se zrovna starali o internetové stránky, ale raději si kupujete klasické magazíny o módě, pak máte možná ještě lepší náhled na tento svět. Pokud se necháte inspirovat módními kousky, o kterých se neustále píše, budete styloví a utratíte pouze za to, co se bude nosit déle jak čtrnáct dní!

Pakliže si stále nemůžete vybrat, za jaké kousky se rozhodně vyplatí utratit peníze, zaměřte se například na klasiku, která je obsažena v následujících bodech. Takové kousky ve vašem šatníku rozhodně chybět nesmí, tak se podle toho zařiďte!

1. Khaki kalhoty

Letošní rok je rokem zelené barvy, konkrétně vojensky zeleného odstínu neboli barvy khaki. Ve vašem šatníku rozhodně takové kalhoty nesmí chybět. Pozor, nekupujte si džíny tohoto stylu, ale kupte si spíše lehčí typ kalhot, který je pouze ke kotníkům, ne-li do půli lýtek. Khaki kalhoty rozhodně využijete a nejlépe je zkombinujete s teniskami nebo například s oblíbenými balerínami. K nim se hodí jakákoliv barva, vynechejte však růžový odstín nebo šedou barvu.

2. Tričko s rozparky

Ve většině triček je nám i přes léto obrovské horko. Proto si musíme uvědomit, že si musíme koupit trochu jiné střihy triček, než na jaké jsme zvyklí. Většinou to zkusme především s unikátními tričky, které mají rozparky pomalu až pod paži. Jedná se o skvělý kousky, které jsou jakýmsi trendem zejména v Americe. Americký styl se ovšem pomalu, ale jistě dostává i do Česka a je vážně oblíbený!

You may also like...