ferrari

Co je nového ve světě Ferrari?

Sportovní nadšenci si jistě v automobilovém průmyslu přijdou na své. Sporťáky jsou totiž stále v kurzu a stále se drží na špičce nejprodávanějších aut v historii tohoto průmyslu. Ve svých žebříčcích vedou jistojistě závoďáky automobilky Porsche, které se již řadu let drží i na špičce popularity. Na nohy mu ale šlape Ferrari, které je především v České republice spojeno s autonehodou moderátora a baviče Leoše Mareše, který toto nelevné auto naprosto rozdrtil ve své známé Marešově zatáčce.

Samozřejmě i u této automobilky se, pánové, dočkáte novinek v tomto roce. Nezůstává pozadu a je připravena naprosto ohromit konkurenci, ale i vás. Například se dočkáte posílení atmosférické V12. U 812 Superfastu vás ohromí neuvěřitelných osm set koní. Na stovku se vyšplhá během necelých tří vteřin.

Ty největší novinky vás ale v tomto sportovním světě čekají až od roku 2019, protože tato automobilka bude nabízet v mnohem větší míře než doposud přeplňované motory. Také se skloní k hybridní technice, která se zkombinuje s benzínovým motorem a elektromotorem.

Pakliže byste nad touto Ferrari novinkou uvažovali, ještě si vyčkejte do března, protože cena zatím není uvedena. Jednoznačně se už ví, že se bude jednat dvouspojkové převodovky, které se přenáší na zadní kola. Rozložení mezi přední a zadní nápravou bude sedmačtyřicet ku třiapadesáti procentům.

Podle mluvčího českého zastoupení by se měly tyto vozy ukázat v České republice až v druhé polovině roku, i když cena bude známa již za necelý týden. Letos se předpokládá prodej zhruba čtyř vozů, ale v následujícím roce se těchto vozů dle odhadů prodá kolem desíti.

Nebudeme si lhát, ale jistě už je tento model zamluvený u několika stálých zákazníků této značky. Ty jsou přeci vždy upřednostňováni a jistě se na tento model už neskonale, nedočkavě a dlouho těší.

You may also like...