renault

Nový Renault Captur s lepším “obalem a obsahem”. Co na něj říkáte?

Automobilka Renault vysílá svého zástupce do stále populárnějšího segmentu malých SUV. Bez pohonu všech kol, zato s nepřehlédnutelným kabátem a promyšlenou konstrukcí – RanaultCaptur. Je to malý velký švihák, láká hlavně na svůj atraktivní a osobitý zevnějšek. Pod ním však ukrývá i prostorný a překvapivě praktický interiér.

Renault na letošní autosalon v Ženevě přiveze také modernizovaný Captur. Ještě před premiérou však výrobce zveřejnil první fotografie, které odhalují, jak malý crossover po faceliftu vypadá. Na první pohled Captur, loni nejprodávanější malý crossover v Evropě, vypadá pořád stejně. Teprve bližší zkoumání prozradí nové světlomety, jinak řešené mlhovky i LED denní svícení. Změnil se také nárazník, odlišná je i maska chladiče. Lehce se proměnil i vzhled zadních svítilen. Zajímavou inovaci v interiéru představují i snímatelné potahy sedadel. Lze je v případě zašpinění vyprat na 30 °C nebo vyměnit za nové či jinak barevné. V nabídce jsou tři provedení, která ladí s barevným provedením interiéru. Za zmínku stojí i plastová záda předních sedadel, která mají za úkol odolat kopancům od dětských pasažérů, případně ochránit sedadla při větších stěhovacích manévrech.

Zájemci dále budou moci vybírat z nových barevných provedení, včetně dvoubarevných. Pro karoserii Renault nabídne odstín Atacoma Orange (oranžová) a Ocean Blue (modrá), pro střechu je nově k dispozici barva PlatinumGray (šedá). Díky tomu bude na výběr už více než 30 barevných kombinací. Rozšířila se také nabídka kol a barevných provedení interiéru. Novinkou v příplatkové výbavě je například panoramatická střecha. O technice Renault zatím mlčí, neočekáváme však, že by s modernizací došlo k výrazným změnám. Omlazený Captur se představí na autosalonu v Ženevě 7. března.

You may also like...