saty

Otřepejte pestrobarevné šaty!

Jaro a následné léto se nese ve znamení barev. Ten, kdo se barev bojí, ať raději nevychází ven. Černá je nepřípustná, i když je to pro někoho šťastná barva. Zazářit můžete v teplejších měsících pouze pestrými barvami, kterými také rozzáříte svůj všední šatník. Zaměřte se převážně na barevnost topů a jednoduchých tílek. Svou pozornost dále upněte na šaty a sukně, které jsou v teplých měsících důležité. U klasických barev zůstaňte v oblasti džínů a bund. Ovšem kabelky a boty – ty stojí za trochu barviček. Nebojte se barevných bot, ty jen rozzáří zdánlivě nudný a všední outfit. To samé platí i u kabelek.

Každá žena (ale samozřejmě i muž) má barvu, která mu nejvíce sluší. Černá nebo bílá sluší každému, proto se podívejte na širší spektrum. Zamiřte svou pozornost zejména k těm barvám, které jsou vážně výrazné. Ovšem dejte ruce pryč od fosforu. Tyto barvy jsou naprosto nepřijatelné, ať už se jedná o fosforově žlutou, oranžovou, zelenou či růžovou. Ani jeden odstín nikdy nebyl v kurzu a taky ani nebude. Jednalo se o jakýsi zoufalý výkřik, který měl jen upoutat řadu teenagerů, aby si koupili produkty s těmito barvami.

Pokud vynecháte tedy fosfor, jistě přijdete na jinou hezkou barvičku, která vás naprosto rozzáří. Bude se určitě jednat o žlutou. Tato barva je naprosto senzační a sedí skoro každému. Nejlépe se kombinuje s obyčejnými džíny, ale stejně nejvíce vynikne u šatů. A právě pestrobarevné, nejen žluté, šaty budou letošní teplou sezonu v kurzu.

Šaty jsou krásné bez vzorů, ale s opravdu pestrou barvou. Červená nebo žlutá jsou jasnými favority na vítězství, ale před ně se ještě zkouší dostat i výrazně zelená nebo královsky modrá. Všechny tyto barvy duhy potřebujete mít ve svém šatníku a určitě s nimi neuděláte špatně ani v zimní sezoně. Alespoň do chladných rán přinesete opět trošku radosti a tepla.

You may also like...