Jste podnikatelem

Jste podnikatelem a ještě nemáte vyřešenou BOZP či PO?

I když si mnozí lidé myslí, že podnikatelé mají snadný život, není to tak. Podnikatelé musí neustále přemýšlet nad tím, jestli mají všechno splněno, jestli splňují všechny zákony a nedělají nic protizákonného. V případě neohlášené kontroly z OIP by si tak zadělali na pořádný problém. Každý podnikatel by měl především myslet na vyřešenou BOZP a PO. Podle aktuálních průzkumů lze říct, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co to bezpečnost práce na pracovišti nebo požární ochrana je. A právě tito nevědomí podnikatelé na svou nevědomost doplácí.

BOZP a PO je to první, co neohlášená kontrola ze státní správy kontroluje. A pokud nejsou tyto zákonné povinnosti splněny, následuje velká pokuta, která dosahuje mnohdy až stovek tisíc korun. Abyste se tak vysoké pokutě vyhnuli, raději využijte služeb společnosti, která se na BOZP a PO zaměřuje.

Přidejte se k tisícovkám spokojených klientů

Při vybírání vhodné společnosti jistě dáte na reference nebo recenze. Žádný podnikatel svou firmu nesvěří firmě, která je považována za neférovou a zároveň nespolehlivou společnost. Doporučujeme se přidat k tisícovkám spokojených klientů firmy Extéria.

Firma Extéria na trhu působí už několik dlouhých let a za tu dobu se z původně drobné firmy stala největší korporace na BOZP a PO v České republice. Kromě toho se rozrostla až za hranice a v současné době pomáhá podnikatelům i na Slovensku.

Důvody, proč si vybrat Extérii

Důvodů, proč si vybrat společnost Extéria, je hned několik. Prvním důvodem je rozhodně cena, která je v porovnání s konkurencí tou nejnižší na trhu. Dalším plusem je, že nikdy neplatíte nic navíc. Díky firmě Extéria se už nebudete muset starat o dokumentaci BOZP a PO či o školení pro zaměstnance. Firma se o vše postará, vše aktualizuje i zkontroluje tak, aby v případě příchodu neohlášené kontroly dopadlo vše na výbornou.

You may also like...