Potřebujete rychle vyřešit BOZP

Potřebujete rychle vyřešit BOZP? Poradíme vám, na koho se obrátit

Bezpečnost práce a požární ochrana – to je věčně omílané téma, kterým se musí zabývat každý podnikatel, pokud nechce dostat velkou (mnohdy až přehnaně vysokou) pokutu. I když dnes a denně řeší majitelé a ředitelé velkých společností tuto zákonnou povinnost, mnozí živnostníci nebo školství či zdravotnictví nemá o bezpečnosti práce nebo požární ochraně sebemenší zdání. Z aktuálních průzkumů vyplývá, že o bezpečnosti práce a požární ochraně neví rovnou několik milionů podnikatelů, přesto se nejedná o nic, co by nešlo vyřešit s cizí pomocí.

Mnozí podnikatelé mávnou nad BOZP a PO rukou, jenže posléze se dostanou do velkých nepříjemností, když k nim zavítá kontrola ze státní správ, která bohužel velmi často bývá neohlášená, tudíž bývá velkým a v konečném důsledku také nemilým překvapením. Často však lze nepříjemnostem předcházet, pokud se firma svěří do rukou jiné společnosti, která si s bezpečností práce a požární ochranou už sama poradí.

Jenže takových firem je na trhu tolik! Podle čeho se rozhodnout?

Dejte na recenze

Do oblasti BOZP a PO se žene čím dál více firem, proto je pochopitelné, že jsou podnikatelé opatrní a dobře si firmu prověří, než se svěří do jejích rukou. Při výběru vhodné firmy pomohou recenze na internetu, které vždy pojednávají o zkušenostech s firmou, ať už jsou zkušenosti kladné či záporné.

Referencí a recenzí je napsáno už tolik, že každý si udělá obrázek o firmě a následné spolupráci.

Kdo se pyšní kladnými recenzemi?

Mezi firmy s velmi kladnými recenzemi se řadí firma Extéria, s. r. o., která je v současné době označována za jedničku na trhu v oblasti BOZP a PO. Nemůžeme se tomu divit, lákavá je zejména díky svým nízkým cenám, kvalitním službám a vynikající telefonické podpoře. Při rozhodování také může pomoct to, že firma má dnes několik tisíc spokojených klientů nejen v Česku, ale také na Slovensku.

You may also like...