Platově nejlepší zaměstnání

Kdo se u nás má platově nejlépe?

O zaměstnanecké krizi jste určitě slyšeli už mnoho. V současné době se Česká republika potýká s nízkou nezaměstnaností, na níž je sice právem hrdá, ale na druhou stranu je to obrovský problém, který je třeba řešit. Sice je u nás nízká nezaměstnanost, ale bohužel neustále rostou volné pracovní pozice, které nemá kdo zaplnit. V Česku se tak hledá hromada zaměstnanců – největší poptávka je o řemeslníky (hlavně o sklenáře, truhláře, lakýrníky a malíře). Taky se postrádají stavaři. Právě tito lidé, když se najdou, tak jsou doslova placeni zlatem. A kdo další se má u nás „jako prase v žitě“?

V České republice je sháňka obecně po všech zaměstnancích, výše zmíněné profese jsou nejvíce potřebné. Ze začátku zaměstnanecké krize byla poptávka hlavně po IT specialistech, ale nyní se poptáka už snížila.

IT specialisté, pokud se tedy rozhodli přijmout nějakou pracovní pozici, dostali skutečně královsky zaplaceno. Právě ti se mají v Česku nejlépe. A nejen v Česku, ale i v celé Evropě.

Jedná se o nejlépe placenou profesi

Jestliže na to máte hlavu, rozhodně jděte studovat informační technologii. Právě informační technologie je to, co vás dovede k vysněnému bohatství. Podle průzkumů každému čtvrtému Evropanovi nezbývají na konci měsíce žádné peníze, a tak je načase to změnit!

Staňte se tak třetinou lidí, kteří absolutně nemusí finance řešit. Mezi těmito lidmi najdete ve velké míře i lidi, kteří vystudovali obor IT. Pro ně je práce habaděj, právě tito pracovníci dostanou za svou odvedenou práci královsky zaplaceno.

Kdo je na tom naopak nejhůře?

Pokud bychom měli ukázat i tu druhou stránku a jestli bychom tedy měli říct, kdo je na tom finančně nejhůře, řekli bychom, že nejhůře jsou na tom prodavači. O ty je sice stále zájem, těm se stále přidává na výplatních páskách, bohužel je to stále absolutní minimum.

You may also like...