Slip-on jsou stále hlavním trendem

Slip-on stále hlavním trendem teplých dní

Pokud se rozhodujete, co si máte obléknout během aktuálních teplých dnů, tak se rozhodně rozhodněte pro šaty, protože šaty jsou to, co bude v následujících dnech naprosto dominovat. Zkuste to následně také s oblíbenými džínovými bundičkami, pokud se vydáte někam především v období chladnějších večerů, které přece jenom někdy v létě jsou. K takové kombinaci pak volte jednoduché tenisky nebo například velmi oblíbené boty zvané slip-on. Tyto boty jsou čím dál populárnější a dalo by se říct, že jsou také čím dál více modernější.

Slip-on nyní najdete snad v každém obchodě, do jakého zamíříte. Rozhodně se nebojte je koupit v jakémkoli provedení, protože právě slip-onky jsou unikátní obuv, kterou využijete nejen k šatům, ale také samozřejmě i k džínům nebo k šortkám. Díky tomu, že je najdete v obchodech snad v každé barvě a snad v každém zpracování, vždy si přijdete na své a zkombinovat je není opravdu žádná potíž!

Nyní vedou ty se zlatou nebo stříbrnou špičkou

Pokud jste milovníky této obuvi, tak vám jistě neunikla novinka, která se začala projevovat už ke konci minulého roku, přesto nesklidila takové úspěchy, jako je tomu nyní. Jedná se o zpracování těchto bot tak, že jsou trochu do špičky a jejich špička je buď stříbrná, nebo zlatá. Tyto unikátní kousky jsou naprosto fantastické a rozhodně se vyplatí je mít ve vašem botníku, protože právě s nimi uděláte i z běžného looku look originální a jedinečný.

Dejte si však pozor na to, že pokud si zvolíte tyto slip-on boty, tak je nutné dbát na dodržení kombinace. Pokud se rozhodnete pro stříbrnou barvu, ať vše následně u stříbrné barvy zůstane. Nekombinujte je posléze se zlatými náhrdelníky. To samé samozřejmě platí i obráceně. Kombinace zlaté a stříbrné barvy stále není to, čím byste se mohli pyšnit na ulici. Přece jenom byste dostali i o bod horší hodnocení, pakliže byste se účastnili nějaké soutěže a tyto dvě barvičky byste zkombinovali.

You may also like...