Této letní sezoně dominují šaty jakéhokoli střihu!

Stejně jako roční období, tak se mění i sezony v oblasti módy. Každá sezona se většinou mění v závislosti na ročním období, protože přece jenom se vše orientuje podle aktuálního počasí. Móda je však vždy o kousek napřed. Pokud je podzim, už se můžeme těšit na zimní kabáty a jiné kousky, které budeme zanedlouho potřebovat. Pakliže je zima, zimních kousků na pultech obchodů už moc není, protože se dávají do popředí především jarní záležitosti, které nám mají připomenout, že po každé tuhé zimě přijde zase krásné teplo. Během jara se v obchodech vyskytují plavky, jež jsou vždy nejlepší kousky za celou sezonu. Během léta už plavky nestojí za nic. No a pak během letních měsíců přichází do obchodů především trend v podobě podzimních bund, které si už také můžeme postupně kupovat.

Během jara jsme si mohli všimnout aktuálních kousků, které budou dominovat letním měsícům. Všimli jsme si plandavých kalhot, které dosahovaly pouze o výše kotníků, dále také roláků bez rukávů a mimo jiné naši pozornost upoutalo i velké množství šatů, které jsou opravdu na každém rohu. Není se čemu divit, vždyť právě šaty jsou to, co se bude nosit v letní sezoně. Žádné sukně nebo šortky, ale šaty jsou to, čeho byste si měli udělat pro další měsíce hotovou zásobu!

Dlouhé, krátké, nejkratší!

Pokud se ptáte, jaká délka bude vyhovovat a která délka bude tak akorát, možná byste se měli zaměřit především na kratší verze šatů. Nemyslí se tím samozřejmě věci, které sahají sotva pod zadek, ale ideální délka je zhruba do půli stehen nebo ke kolenům. Nevolte ani příliš upnuté kousky, raději zkuste volnější střih. Budete se v něm cítit daleko pohodlněji. Pakliže by vám v šatech byla zima, tak si jen navlečte nadkolenky, které vám zaručí to, že nenachladnete od nohou.

Ostatně šaty budou vést i v dlouhém provedení. Maxi šaty jsou opět skvělou volbou, kterou byste rozhodně měli využít, pokud se rozhodnete jet na letní dovolenou někam k moři. Jiné než maxi šaty se k moři ani nehodí!

You may also like...