zimní outfity

Tipy na typické zimní outfity. Nechte se inspirovat

Většina lidí je toho názoru, že v zimě se outfity tvoří opravdu špatně. Důvod je ten, že stejně všechny krásné outfity zahalí kabát, který dokonce i ze štíhlé ženy udělá kuličku. V létě nebo během jiných ročních období jsou krásné outfity vidět – člověk se může inspirovat, může se pyšnit tím, co má na sobě. Lidé to zkrátka vidí, tudíž mohou ocenit tu snahu, kterou jste si s daným outfitem dali. Jenže při skládání a sestavování zimních outfitů nikdo nevidí tu snahu, co jste si s tím dali, jelikož je veškerý look schován pod kabát či bundu. Je proto nutné vytvořit takový look, v němž budou hrát kabáty či bundy hlavní roli,

Sestavovat zimní outfity není vůbec snadné. Mnohé ženy se však mohou inspirovat a mohou složit zcela jiné outfity, které dostanou pánské polovičky do kolen. Nechte se proto inspirovat.

V hlavní roli vysoké kozačky

Kabáty s klopy je možné využít pokaždé jinak. Například může být součástí outfitu, v němž hrají hlavní roli vysoké kozačky sahající až nad kolena. Pokud se rozhodnete pro koupi těchto kozaček, doporučujeme vám je kombinovat například s mini koženou sukní, do které zakasáte svetr s rolákem. Kabát s klopy díky teplému svetru může být rozepnutý a vy tak všem ukážete, kdo je mistrem v oblékání.

Doporučujeme si vzít kabelku do rukou a také kapitánku. Klasické čepice nevypadají tak hezky.

Když máte raději kabát rovného střihu

U kabátu rovného střihu si vyhrajte zejména se spodní částí outfitu. Doporučujeme zvolit úzké, cigaretové kalhoty, které sahají až ke kotníkům, k tomu zvolte krásné kotníkové kozačky, které se krásně přizpůsobují noze. Kabát rovného střihu může být zapnutý, k tomu zvolte hezký vzorovaný šál a jste v teple.

Kabelka přes rameno a baret – to je dokončení outfitu. Kabelka může být větší, ale také může být menší než A4, to záleží na vás.

You may also like...