Peugeotu

Jaké jsou novinky od Peugeotu?

Každý muž žije světem automobilů. Sleduje nejaktuálnější trendy a novinky v této oblasti. Stejně jako ženy je schopen utratit své našetřené peníze za jeden jediný vůz. Pánové sice nadávají ženám, že utratí veškerou svou výplatu, ale oni ji zase našetří a utratí za mnohem méně kusů, a sice za pouhý jeden automobil. Ženy si alespoň obstarají celou skříň.

Každý rok je pro muže velice výjimečný, protože vždy ze začátku roku budou představeny nejnovější kousky z různých automobilek, jež dobíjí nastávající rok. Budou představeni se všemi vymoženostmi a inovacemi a od chvíle, kdy model auta muži spatří, stanou se jejich sny. A od té chvíle začíná jejich šetření.

Správný chlap má své favority ve světě automobilů. U mnoho mužů vede jednoznačně automobilka značky Peugeot a věřte tomu, nebo ne i zde se dočkáte novinek v nadcházejícím roce. V letošním roce se v Ženevě představí ve své elektronické verzi. Konkrétně se bude jednat o model Partneru Tepee. Na trhu jej ale očekávejte až první podzimní měsíc, tedy v září. Jedno nabití by ale mělo vydržet až sto sedmdesát kilometrů.

Velké rodiny si u tohoto modelu přijdu na své. Má totiž pět samostatných sedadel, které můžete kdykoliv zcela vyjmout, aby vznikla rovná podlaha, kterou budete moci využít například při stěhování nebo při samostatných dovolených bez dětí. Objem zavazadlového prostoru se všemi pěti osobami činí zhruba třináct set litrů. Pakliže se rozhodnete jet bez sedaček, vleze se do kufru až tři tisíce litrů zavazadel.

Na baterii je poskytována záruka, a to na neuvěřitelných osm let nebo sto tisíc kilometrů. Na elektronické hnací ústrojí je záruka pět let či padesát tisíc kilometrů. Vždy se jedná o to, co nastane dříve – tak to ale zkrátka chodí všude. Co se týče servisního intervalu, ten je stanoven po prvním roce každé dva roky nebo po ujetí čtyřiceti tisíc kilometrů.

You may also like...