Čím uklízíte svou domácnost? Profesionální čističe jsou určeny i pro širokou veřejnost

Čím uklízíte svou domácnost? Profesionální čističe jsou určeny i pro širokou veřejnost 

Úklid si většinou všichni přejeme mít rychle za sebou. Během několika málo minut odstranit i to, co se nám nepodařilo během uplynulého úklidu. Profesionální čističe se postarají o skvělý výsledek.  

Nejen průmyslové prostory 

Čisticí prostředky Ecolab jsou určeny zejména pro profesionální použití. Je možné s nimi pracovat v oblasti ručního i strojového úklidu. A mají jednu velkou výhodu – průmyslový čistič vám doma udělá pořádek okamžitě, bez dlouhého drhnutí. Zajistíte si nejen dezinfekci a odstranění nečistot, ale také ochranu podlahové krytiny a povrchů, které budete čistit. 

Emulgační schopnost oceníte 

Profesionální čističe mají velmi dobrou emulgační schopnost. Hodí se tedy nejen pro průmysl, ale také pro čištění uvnitř domova. Spolehlivě vám vyčistí garáž i automobil. Například Mobil Top Cleaner se postará i o vnější části vozidla, kde rozpustí olejové i mastné znečištění. Prostředek můžete použít pro ruční i strojové čištění. Produkt má informační i bezpečnostní list, takže se dozvíte, jaké povrchy je možné čistit. Když dodržíte aplikační podmínky, bude se čistič hodit i na kovy, nerez, měď a plasty. 

Dezinfekce i ochrana 

Další prostředky jsou pak určeny pro ochranu a čištění podlahových krytin. Například Brial je známý tím, že je šetrný pro všechny omyvatelné plochy. Nejlépe se hodí na čištění lesklých i citlivých povrchů. Přípravky Ecolab spojují úklid, dezinfekci i ochranu. Přípravky pro ošetření dřevěné podlahové krytiny vyživí strukturu dřeva a postarají se o ochranu jednotlivých částí podlahy proti působení mechanických i chemických nečistot.  

Profesionální čisticí prostředky se postarají o rychlý úklid vaší domácnosti. Stačí koncentrovaný přípravek naředit podle návodu a můžete se pustit do efektivního úklidu, který zabere jen pár minut. Vyčistěte si sami pohovku, koberce, podlahy i veškeré povrchy.  

You may also like...