Kovové prvky v domácnosti

Kovové prvky do vaší domácnosti. Zamilujte si tácy i svícny

Do každé moderní domácnosti patří kovové prvky. Letos se svět bydlení a módy poměrně protíná, lesklost udává styl jak v módě, tak i ve světě bydlení. Zatímco ve světě módy si koupíte stříbrné polobotky či zlaté baleríny, ve světě bydlení si pořídíte již zmiňované kovové prvky. Povolené barvy jsou stříbrná, zlatá a měděná, nikdy je však nekombinujte v jedné místnosti dohromady. Vyberte si barvu, která je vašemu oku nejpříjemnější, a na ni se soustřeďte. Jaká barva boduje u vás?

V současné době si lze kovové doplňky do domácnosti koupit v mnoha obchodech s nábytkem či s bytovými doplňky. Zamilujete si především ty jednoduché kousky, které lze lehce zkombinovat s jiným doplňkem. Jaké kovové doplňky jsou nyní hojně kupované a na jaké místo v domě se hodí?

Tácy na stůl i na zeď

Mezi velice populární kovové doplňky patří tácy. Dnes je koupíte jak ve stříbrném, tak ve zlatém či v měděném provedení. Ve velké většině si lidé tácy dávají na konferenční stolek. Na něj poté naaranžují jiné dekorace, případně na tác položí misku se sladkostmi.

Na takový tác doporučujeme naaranžovat nějaké svícny či svíčky, nebojte se ani karaf či váz s drobným kvítím.

Kovové tácy nemusíte pokládat jen na konferenční stůl či na jiný nábytek, ale mohou sloužit i jako vkusná dekorace na zeď. Barevné obrázky už dávno vyšly z módy, proto to zkuste s kovovými tácy, jež na zdi vypadají velmi zajímavě.

Svícny jsou módním hitem

Kromě táců stojí za hřích i svícny. Ty lze postavit na každé volné místo v domě. Svícny se hodí nejen na okenní parapet, ale hezky vypadají i na poličce nebo u televize. Otázkou však je, kde kovové svícny koupit. Máme pro vás dobrou zprávu, kovové svícny koupíte na každém rohu. Vybírejte si svícny kvalitnější, nekupujte si ty nejlevnější, které uvidíte. Nezapomeňte, že svícny jsou nejlepšími příteli v době, kdy nefunguje elektřina. Když si koupíte levné kousky, může se stát, že se zlomí, tím pádem už vám neposlouží.

You may also like...