Hubnete

Hubněte s domácími online trenéry

Vánoce jsou dávno za námi, což znamená, že by už v plném proudu mělo být naše novoroční předsevzetí, které bývá skoro každý rok stejné, a sice že přibraná kila z vánočních svátků zhubneme. Jistě nyní, když se podíváte do zrcadla, nepozorujete žádné rozdíly, což znamená, že jste svůj slib, který jste dali své postavě, nezvládli. Ostatně se tato situace děje každý rok, proto už ani takové zklamání nesledujete. Je ale nutné, abyste začali se svými přebytečnými kily něco dělat. Léto je tu coby dup a jistě se nechcete potit na koupalištích v mikinách, protože se bojíte ukázat svou postavu. Nebojte se, začněte cvičit nyní a určitě to ještě stihnete!

Spousta lidí má problém v tom, že si nedokáže najít kousek volného času k posilování nebo ke cvičení. Mylně si myslí, že musí vydržet hodinu, protože tak to zkrátka káže fitness zákon. Ovšem jedná se o omyl. Nemusíte chodit plavat či hrát tenis hodiny. Dbejte na to, abyste cvičili s online trenéry danou půl hodinu, někdo dokonce i méně. Teď se jistě divíte a ťukáte si na čelo, protože si myslíte, že takoví trenéři neexistují. Je to ale omyl – to víte, že existují. A to dokonce dva, kteří jsou naprosto geniální!

1. Zuzka Light

Zuzka je americká trenérka původem z České republiky. Její patnáctiminutové cvičení zaujalo mnoho žen po celém světě. Ostatně není se čemu divit. I když cvičíte pouze patnáct minut, spalujete mnohem více, než kdybyste cvičili hodinu. Je to způsobeno tím, že Zuzka má extrémně intenzivní cvičení, které jsou sice náročné, ale za to opravdu fungují.

2. Jillian Michaels

Pakliže přece jen chcete vyzkoušet pravděpodobnější zhubnutí, vyzkoušejte Jillian. Tato americká trenérka má videa zhruba půl hodinu dlouhé, což je také přijatelný čas. Jill kombinuje nejen protahování, ale i posilování, tudíž dosáhnete obou fází, jež byste neměli při správném tréninku vynechat.

You may also like...