Pilates

Pilates je učiněný zázrak!

Léto bývá ve znamení horkých dní a chvil strávených u vody. Málokdo ale k vodě chodí, protože se stydí za svou postavu. Po půl roce od vánočních svátků se stále neodhodlal ke cvičení a nyní by byl rád, kdyby se alespoň ze začátku jara dohnal ke cvičení. Mít postavu jako lusk je totiž záležitost, která se nevyřeší za jeden den, chce to opravdovou píli. Především to chce vytrvat a dodržovat nejen pohyb, ale i stravování a pitný režim. Jenže tyto tři pravidlo nejdou jen tak lehce. Většinou bývá ale tím největším problémem právě cvičení, protože si mnoho lidí nenajde to pravé, co by ho bavilo. Proto mnoho lidí selže už po prvních cvicích, aniž by zkusili ještě něco jiného.

Pakliže jste i vy zkusili nejrůznější cviky, sportovní aktivity nebo i výzvy, které vždy kolují po internetových sítích, a nedočkali jste se výsledků, zkuste tentokrát dát šanci pilates a úžasné cvičitelce Cassey Ho.

Pilates je jeden z nejúčinnějších sportů. Je zařazen mezi dvacítku sportů, díky kterým se můžete radovat z krásné a štíhlé postavy. Jedná se o jednu z mála sportovních aktivit, které vám zaručí zhubnout do letních měsíců. Je ale nutné, abyste cvičili minimálně třikrát týdně. Změnu zpozorujete už po desátém cvičení. Pakliže očekáváte zhubnutí na váze, s tím se rozlučte.  Pilates se soustřeďuje na vzhled. Kalhoty tedy budete kupovat menší, protože již po čtrnácti dnech vám budou padat.

Pro rychlý účinek je důležité, abyste pilates provozovali správně. Jak u každého sportu, i pilates vám může při špatném provedení uškodit. Nejdůležitější pravidlo je správné dýchání. S tímto vám může pomoci skvělá internetová cvičitelka Cassey Ho, která se zaměřuje zejména na pilates. Svými skvělými cvičebními kombinacemi vám pomůže dostat ze z těla plného tuků do skvělé pevné postavy. Jejich videí je plný internet, tudíž si máte z čeho vybírat. Poslouchejte ji a také s ní setrvejte. Nenajdete pak lepšího a efektivnějšího zhubnutí.

You may also like...