Nakupujeme pánské nazouváky na léto. Jakou značku volit?

Nakupujeme pánské nazouváky na léto. Jakou značku volit?

Jelikož v obchodech vládnou výprodeje, měli bychom toho využít. Slevy se vztahují například i na letní pantofle a nazouváky, které budou před létem stát majlant. Využijte proto toho a buďte na oblíbené roční období připraveni. V případě, že nevíte, jaké konkrétní nazouváky budou in, poradíme vám. Zaměřme se nyní na pánské pantofle, s nimiž pánové v létě (ani před létem) nešlápnou vedle.  

V případě, že chcete investovat do nazouváků, měli byste investovat do nazouváků kvalitních a značkových. U nekvalitních nazouváků riskujete, že se brzy rozjedou a rozbijí. Pokud chcete investovat do značkových nazouváků, máme pár tipů na značky, které jsou nyní v oblibě.  

VANS 

Nazouváky značky VANS byly vloni hojně kupované. Ani letos tomu nebude jinak. Využijte ještě končících slev a investujte do nich. Dejte si však pozor na velikosti – u nazouváků jsou velikosti trochu zavádějící. Raději si je vždycky vyzkoušejte. Obvykle nazujete větší botu, než jak velké boty obvykle máte. Jindy to může být naopak. Abyste tedy nemuseli zdlouhavě vracet jednotlivé velikosti obuvi, zajděte si do nejbližší prodejny a vyzkoušejte si je přímo tam.  

Calvin Klein 

Další populární značkou je značka Calvin Klein. Mnozí lidé žijí v domnění, že se jedná o značku jen a pouze spodního prádla, ale je to také značka oblečení. I když je spodní prádlo asi nejpopulárnější, šlapou mu na paty právě také nazouváky, které si taktéž musíte vyzkoušet, než si je odnesete domů. I zde počítejte s tím, že se velikosti mohou lišit.  

Reebok 

Taktéž velmi oblíbená značka, nyní spíše sportovní módy. Reebok jako takový nemá však jen sportovní oblečení, ale také má velmi povedené pantofle, které si pánové zamilují. Zde jsou však velikosti více zavádějící než kdekoli jinde. Ne vždycky každému nazouváky značky Reebok sedí. 

You may also like...