Čtvery šaty, které mají své místo v jarních šatnících

Čtvery šaty, které mají své místo v jarních šatnících

Rozhodli jste se oživit svůj stávající šatník a chcete do něj přinést trochu jarních kousků, se kterými jednoznačně zazáříte u svého okolí? V tom případě neváhejte a do svých šatníků si zakomponujte hlavně šaty, které jsou opravdu nedílnou součástí jarních šatníků. Sice mikiny jsou pohodlnější a džíny nadčasové, ale šaty dělají ženu ženou, navíc jde v nich vždycky vidět, že žena ženou je. V případě, že však nevíte, jaké šaty se hodí do jarních šatníků a jaké šaty v jarních šatnících rozhodně nesmí chybět, máme pro vás dokonce čtyři tipy na krásky, které vás budou během jara zdobit. 

Košilové šaty 

Košilové šaty jsou zkrátka něco, co se nesmí v šatnících postrádat. Jedná se o hit už z loňska, který se však rázem stal nadčasovým. Ať už to budou košilové šaty lehčí nebo z pevnějšího materiálu, ať už budou jednobarevné nebo budou naopak vícebarevné či vzorované, to je jen na vás. Takové šaty však využijete nejen na jarní večírky, ale také poté na letní dovolené a samozřejmě se vám budou hodit i do společnosti, pokud je zkombinujete s adekvátní obuví. Nejhezčí jsou ale s pohodlnější obuví, jelikož ony samy jsou jedna velká pohodlnost. 

Květinové šaty 

Opět hit z loňského roku, který se dostal do módy i letos. Květinové šaty zaznamenaly hromadu fanoušků a ženy je potřebovaly mít. Zatímco vloni byly k dostání jen dlouhé květinové šaty, dnes jsou k dostání i kratší květinové šaty, které krásně doplníte třeba s vyššími podpatky. 

Jednoduché šaty se stojáčkem 

Opět se vrací upnuté šaty, které jsou však délkově pod kolena. Žádné krátké mini šaty na sebe neoblékejte, raději zvolte jednoduché, jednobarevné šaty, které dominují stojáčkem a které mají dlouhý rukáv. Ve výprodejích obchodu M

Šaty se síťovaným vrškem 

Průhledný, síťovaný vršek je to, co šaty rozhodně nesmí postrádat. Dámy, investujte tedy do takových šat, které jsou délkově pod kolena. Uděláte opravdu dobře, snadno je zkombinujete do společnosti a budou tak krásným elegantním modelem.

You may also like...