Jakým kouskem oblečení nejvíce potěšíte ženu

Jakým kouskem oblečení nejvíce potěšíte ženu?

Má vaše milovaná narozeniny nebo ji chcete jen tak vykouzlit úsměv na tváři? Nejlépe uděláte, pokud ženě koupíte něco na sebe. Ženy milují oblečení, dokážou za něj utratit i veškerou svou výplatu, proto jim udělejte radost nějakým skvělým oblečením. Jenže co ženě konkrétně koupit? Když přijdete do jejího oblíbeného obchodu, vykoukne na vás mnoho svetrů, šat, kostýmků nebo kabátů a vy nevíte, čím konkrétně uděláte ženě největší radost. S tím však poradíme.

Žena, jak již bylo zmíněno, miluje oblečení. Pokud jí tedy muž koupí něco hezkého na sebe, nikdy neodmítne a vždy bude daný kousek ráda nosit. Otázkou ale je, co upřednostnit v tak obrovské škále nabízeného zboží. Mají se upřednostnit spíše kalhoty nebo je lepší, když si konkrétně kalhoty žena raději vyzkouší sama?

Než se vydáte nakupovat, dopředu si zjistěte velikost svého protějšku. I když ženy milují oblečení, žádná nevidí ráda, když jí muž koupí krásnou sukni, ale o dvě čísla větší. Pánové, pozor na to.

S pyžamem nikdy nic nepokazíte

I když ženy milují spát v pánských tričkách, pyžamo je přece jen o něco komfortnější a vkusnější. Navíc dnes existuje tolik krásných pyžam, za které se vyplatí utratit, až z toho zrak přechází. Ženě tedy uděláte radost hezkým pyžamem. Nikdy nic nezkazíte krátkým pyžamem s šortkami, v módě jsou také chlupatá pyžama měkká jako plyšový medvídek. To rozhodně pořiďte svému protějšku, pokud je neustále zmrzlá a ke svému spokojenému spánku potřebuje minimálně dvě peřiny.

Kalhotek není nikdy dost

Žena se chce mužům líbit zejména večer, když jsou sami, a tak si pořizují nádherné spodní prádlo. Pokud má muž vkus a ví, co jeho partnerka ráda nosí, může jí koupit právě spodní prádlo. Zde si však dávejte na velikost pozor extrémně, spodní prádlo se nevrací a bohužel se větší velikost neschová jako u pyžama.

Huňatá šála se v šatníku neztratí

Jestliže si nejste jisti velikostí své partnerky, kupte jí vkusnou šálu. Šála se v žádném šatníku neztratí, navíc pokud bude huňatá a velká, určitě bude nošena přednostně.

You may also like...